O programie

6. edycja "Big Brothera" już w TVN 7!

niedziela, 17 marca 2019

Big Brother
Big Brother

6. już edycja programu telewizyjnego Big Brother Polska ruszyła 17. marca! Powrót do popularnego przed laty formatu stworzonego przez Endemol szokuje i intryguje.

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- gdzie oglądać 6. edycję Big Brothera,
- jaki wpływ na mieszkańców Domu Wielkiego Brata będą mieli widzowie.

 

Big Brother TV reality show – sprawdź, skąd wziął się pomysł na program!

Pierwsza edycja Big Brother Polska rozpoczęła się 3 marca 2001 roku. Niemal równo 18 lat później, bo 17 marca 2019 roku będzie miała miejsce emisja pierwszego odcinka nowej edycji Wielkiego Brata. Decyzja o przywróceniu tego formatu była dla wielu szokująca, ale i została przyjęta z dużym zainteresowaniem. Ogłoszona została 21 listopada 2018 i niedługo po tym, bo już 12 grudnia, rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń od kandydatów. Czy nowa edycja Big Brother reality show powtórzy sukces początków tego formatu w Polsce? O tym możecie przekonać się oglądając ją w TVN 7.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Znamy już nową prowadzącą Big Brothera! Została nią Agnieszka Woźniak-Starak. Czy sprawdzi się równie dobrze, jak prowadząca pierwszą edycję Martyna Wojciechowska? Przekonamy się już niedługo!

 

Czym zaskoczy nas nowa odsłona kultowego programu?

Dowiedz się, gdzie można oglądać nową edycję Big Brothera!

Emisją programu telewizyjnego Big Brother zajmie się stacja TVN 7 – to tam, codziennie o 20:00, można zobaczyć podsumowanie dnia. W niedziele można liczyć na pełne emocji nominacje w pokoju zwierzeń. Tego samego dnia nastąpi też pożegnanie jednego z uczestników Big Brothera w czasie eliminacji. Od poniedziałku do czwartku o 23:00 można śledzić nocne talk-show – wystąpią w nim ciekawi goście i transmitowany będzie obraz na żywo z Domu Wielkiego Brata. Podsumowanie tygodnia obejrzysz natomiast w stacji TVN w każdą niedzielę o 18:00. Prawdziwą innowacją okaże się jednak wprowadzenie streamu z Big Brothera w Player.pl – widzowie będą mogli śledzić poczynania swoich ulubieńców. Tam znajdziesz również archiwalne odcinki programu telewizyjnego Big Brother – nie musisz się martwić, jeśli któryś z nich przegapisz.

O KTÓREJ GODZINIE OGLĄDAĆ BIG BROTHER?

O KTÓREJ GODZINIE OGLĄDAĆ BIG BROTHER?

Ty decydujesz! Sprawdź, jaki wpływ będziesz mieć na nową edycję Big Brothera!

Widzowie Big Brother reality show tradycyjnie będą mogli głosować na uczestników nominowanych przez pozostałych mieszkańców Domu Wielkiego Brata – głosy będzie można oddawać za pośrednictwem wiadomości SMS oraz online. To jednak nie koniec atrakcji dla telewidzów. Warto śledzić bowiem także oficjalną stronę Big Brothera, na której będą się pojawiały głosowania dotyczące zadań, które będą musieli wykonywać uczestnicy – zyskasz więc realny wpływ na losy programu. Nie przegap!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy