Big Brother #NAJ

Co wpłynęło na decyzję Dawida?

piątek, 25 października 2019

Dawid postanowił opuścić program Big Brother.

Dlaczego Dawid opuścił program?

W BB Nocą Dawid przyznał, że przerosła go cała sytuacja. Nie mógł się pogodzić, że do niedzieli zostanie sam w Sekretnym Pokoju. Czy to był jedyny powód?

Hejt i ciężka atmosfera w Domu

Od kilkunastu dni Wielkiego Brata niepokoiło zachowanie uczestników. Grupa zdecydowanie odwróciła się od Kamila i dużo o nim mówiła. Raczej negatywnie.

W związku z tym i akcją TVN Discovery Polska #WhyWeHate, Wielki Brat zareagował. Grupie pokazano spot, w którym gwiazdy TVN czytają hejterskie opinie na swój temat. Uczestnicy mieli przyznać się Kamilowi do swoich hejterskich opinii. Nie wszyscy byli jednak skłonni do szczerości.

Kamil mierzy się z hejtem i dostaje zadanie. Czy usunie kogoś z programu?

Dawid bardzo się zdenerwował po całej akcji i oczekiwał przeprosin od Kamila. Sytuacja miedzy panami pozostała nierozwiązana, a napięcie rosło.

Po nocnej kradzieży koni przez Kamila między nim a Vasylem wywiązała się szarpanina. Wielki Brat nie mógł zostawić tego bez reakcji!

Los chłopaków w rękach internautów

Dawid, Kamil i Vasyl zostali zamknięci w sekretnym pokoju i czekali na decyzję internautów. Któryś z nich miał zostać wygnany z Dzikiego Zachodu.

Najwięcej waszych głosów dostał Dawid Łojewski i to on został automatycznie nominowany. Nie mógł również wrócić do Domu Wielkiego Brata, aż do zakończenia zabawy w Dziki Zachód.

Kamil i Vasyl wrócili do pozostałych uczestników, a Dawid został sam w Sekretnym Pokoju. To właśnie wtedy zdecydował, że chce odejść.

Czy grupa już wie o jego decyzji? Sprawdź w Player.pl Więcej o całym zajściu również w TVN 7 o 20:00.

 

Zobacz:

Dawid opuścił Dom Wielkiego Brata!

Decyzja Kamila po wysłuchaniu hejtu. Co zrobił?

Dodaj komentarz