Big Brother #NAJ

Wybierz uczestnika drugiej edycji!

sobota, 7 września 2019

Martyna, Seweryn, Wiktoria chcą wejść do Domu Wielkiego Brata! Poznajcie lepiej kandydatów do 2. edycji Big Brothera.

Martyna, Wiktoria czy Seweryn? To Wy decydujecie, kto wejdzie do Domu Wielkiego Brata!

Głosowanie na pierwszego uczestnika 2. edycji Big Brothera w TVN 7

Dzisiaj w Dzień Dobry TVN poznaliśmy trzy osoby, które walczą o wejście do 2. edycji Big Brothera. Martyna Lewandowska, Wiktoria Józefiok i Seweryn Sroka są gotowi na zamknięcie się na 3 miesiące w Domu Wielkiego Brata.

Martyna, Seweryn, Wiktoria walczą o wejście do Domu Wielkiego Brata. Cała trójka usiadła na kanapie Dzień Dobry TVN i opowiedziała, dlaczego to właśnie Big Brother jest ich marzeniem!

Martyna, Seweryn, Wiktoria - głosowanie

Martyna, Seweryn, Wiktoria - głosowanie

 

Ale kto z nich dostąpi tego zaszczytu? To jest Wasza decyzja. Poznaj naszych kandydatów!

Martyna Lewandowska

Martyna Lewandowska

Ma 21 lat i pochodzi z Żor.

Studiuje kosmetologię bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, by każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona.

Po maturze szybko wyprowadziła się z domu – lubi być niezależna i nie chciała być na utrzymaniu rodziców. Ma chłopaka, ale jeszcze nie mieszkają ze sobą.

Zawsze była przebojowa: przewodnicząca klasy, aktorka w szkolnym teatrze, na świadectwie czerwony pasek, prowodyrka wszystkich imprez. Uwielbia czuć adrenalinę i sama również jej dostarcza.

Wiktoria Józefiok

Wiktoria Józefiok

Ma 19 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej.

Świeżo upieczona maturzystka. Dostała się na dwa kierunki studiów, ale na razie Big Brother jest ważniejszy. Gdy była młodsza, rówieśnicy gnębili ją z powodu niestandardowego wyglądu – do momentu, gdy zrozumiała, że inność to jej największy atut. Jest przebojowa i uwielbia być w centrum zainteresowania. Życiowa domena? „Mogą mówić źle, ważne, żeby mówili!”

Seweryn Sroka

Seweryn Sroka

Ma 36 lat i pochodzi z Gdyni.

Z zawodu fizjoterapeuta i trener personalny. Studiował na AWF. Specjalizuje się w kontuzjach sportowych, współpracował m.in. z koszykarkami Lotosu. Aktualnie singiel – jest rok po rozwodzie. Ma dwóch synów: Kacpra (7 lat) oraz Antka (9 lat).

Na co dzień trenuje głównie kobiety. Często mu się zwierzają z prywatnych tajemnic. Lubi flirtować, ale nigdy nie przekracza granic.

Głosujcie już teraz: jedna z tych osób 13 września pojawi się w Big Brotherze. I pamiętajcie: głosując, gracie o 5000 i 100 000 złotych!

GŁOSOWAĆ MOŻESZ TU >>> https://decyduj.online/

Martyna, Seweryn i Wiktoria opowiadają o swoich słabych stronach.
Co Wiktoria, Martyna i Seweryn myślą o swoich konkurentach?
Wiktoria, Seweryn i Martyna opowiadają, dlaczego akurat oni powinni zostać uczestnikami nowej edycji!!

Dodaj komentarz