Big Brother #NAJ

Igor i Angelika urządzają wspólnie mieszkanie?

wtorek, 20 sierpnia 2019

Igor i Angelika
Igor i Angelika

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska w programie Big Brother od razu wpadli sobie w oko. Chłopak od początku był pod wielkim wrażeniem urody i charakteru Angeliki. Na pewno pamiętacie, jak spędzali razem czas w Domu Wielkiego Brata.

Wspólne mieszkanie

Zakochani wielokrotnie powtarzali, że chcieliby razem zamieszkać. Jak na razie nie podzielili się z fanami informacją o wspólnym wynajęciu lub kupnie mieszkania. Jednak nowe zdjęcie na Instagramie Angeliki może sugerować, że para wspólnie wije sobie gniazdko ;)

Jak na załączonym zdjęciu - obraz a na nim My !!! ...ale nie taki zwykły obraz a zrobiony przez osobę z mega pasją!!! Materiał- płyta laminowana wymiary 60x90cm - będzie mega pasował do wnętrza mieszkania [...]
@igorjakubowski_bb
to w sumie nasz pierwszy obraz
💙🤗

Jak wam się podoba taka dekoracja?

@fit__and__fly

@fit__and__fly

Historia uczucia

Od momentu wejścia Angeliki do Domu Wielkiego Brata widać było, że między stewardessą a bokserem zaiskrzyło. Choć w trakcie trwania programu widzowie mieli wątpliwości, czy uczucie tej dwójki przerodzi się w coś więcej, wszystko skończyło się jak w komedii romantycznej. Obecnie Igor i Angelika są nierozłączni, a niedawno Angelika poznała rodzinę Igora. Wygląda na to, że w Big Brotherze odnalazły się dwie połówki!

Igor i Angelika

Igor i Angelika

Dodaj komentarz