Big Brother #NAJ

Igor i Angelika opowiadają o swoim uczuciu

środa, 21 sierpnia 2019

Jak rozwijało się uczucie między Igorem i Angeliką?

Parę łączy nie tylko wspólny występ w programie Big Brother, obydwoje kochają sport i chetnie spedzają wspólny czas aktywnie.

W rozmowie para podkreśliła, że sytuacja między nimi bardzo szybko się rozwinęła. Para zgodnie twierdzi, że zawdzięczają swoje szczęście programowi. Angelika wspominała randkę na molo, na którą wysłał ich Wielki Brat i przyznała, że już wtedy poczuła chemię. Zaskoczeniem było wyznanie Igora i Angeliki, że ich pierwsze wrażenie o sobie było negatywne.

"Ja myślałam, że będę mieć z nim kose" - wspomina dziewczyna.

Wygląda na to, że w Big Brotherze odnalazły się dwie połówki! Ciekawe czy Angelika i Igor zaproszą Wielkiego Brata na swój ślub... ;)

 

Igor i Angelika mieszkają razem

Zakochani wielokrotnie powtarzali, że chcieliby razem zamieszkać. Co prawda, jak na razie nie podzielili się z fanami informacją o wspólnym wynajęciu lub kupnie mieszkania. Jednak nowe zdjęcie na Instagramie Angeliki może sugerować, że para wspólnie wije sobie gniazdko.

@fit__and__fly

@fit__and__fly

Historia uczucia

Pamiętacie ich pierwszy pocałunek w programie? Para zbliżyła się do siebie podczas imprezy w Domu Wielkiego Brata. Po suto zakrapianej zabawie poszli razem do łazienki, a potem położyli się w jednym łóżku.

Pocałunek Angeliki i Igora

Dodaj komentarz