Big Brother #NAJ

Minął rok od wejścia uczestników do Domu Wielkiego Brata

wtorek, 17 marca 2020

Big Brother
Big Brother

Minął rok od wejścia pierwszej ekipy do Domu Wielkiego Brata.

Co o swoim pobycie w Domu Wielkiego Brata piszą uczestnicy?

Magda Wójcik zwyciężczyni programu, na swoim profilu Instagram zamieściła długi wpis, w którym wspominała swój pobyt w Domu Wielkiego Brata.

Magda Wójcik

Magda Wójcik
Żródło: Instagram - Paweł Ciołkosz

 

Kochani podglądacze!
Nie wierzę, że dziś mija rok od mojego wejścia do Domu Wielkiego Brata. To była najlepsza decyzja jaką podjęłam w całym moim życiu. Od lat oglądałam ten program w UK, gdzie mieszkałam 13 lat i wyobrażałam sobie jak to by było pogadać z Wielkim Bratem na żywo 😂
Zgłaszając się do programu nie wiedziałam co mnie czeka lecz bardzo chciałam przeżyć super przygodę, poznać nowych ludzi a przede wszystkim podjąć zwariowane wyzwania! Jadłam robaki, byłam przyklejona do ściany, wskakiwałam do basenu w ubraniu i makijażu, morsowałam, wkładałam ręce do lodu, żyłam w plemieniu bez kosmetyków i prysznica, miałam tarantulę na ręcę, brałam udział w bitwie na poduszki, robiłam ice bucket challenge, przebiegłam mini Runmaggedon, strzelałam z łuku, byłam baterią z kopiącym mnie prądem co kilka godzin, szukałam jajek Wielkanocnych w ogrodzie, znów byłam uczennicą, rozwiązywałam zagadki detektywistyczne... Było tego bardzo dużo! Jeśli zapomniałam o czymś co Wy pamiętacie napiszcie w komentarzu to powspominamy🙏😘

Madzia Wójcik


Magda w programie odnalazła swoją miłość - Oleha. W związek pary długo wątpliwi nie tylko widzowie, ale nawet sami uczestnicy, okazało się jednak, że uczucie jest jak najbardziej szczere.

Pierwszy pocałunek Oleha i Madzi [13.05]

Oleh i Magda dziś wspólnie mieszkają w Warszawie i cieszą się wspólnym życiem.

Ciężko uwierzyć w to że to było równo rok temu, dzień który zmienił wiele rzeczy.
Na początku wahałem się czy warto, czy warto wchodzić w to, i zdecydowałem się...
Ten program każdemu z nas coś odebrał , ale dużo więcej dał - przyjaciół , przeżycie którego nie da się zapomnieć, możliwość poznać siebie bardziej, miłość .
Dużo rzeczy można powiedzieć, ale jak kiedyś powiedzieliśmy , zrozumieć jak to było naprawdę możemy tylko my

Oleh


Radosławowi Palaczowi również nie umknęła ta wyjątkowa data. Radek zajął w programie 4. miejsce, a widzom dał się zapamiętaj jako wesoły "Hanys", zarządzający kuchnią. Po wyjściu z programu udowodnił, że to miejsce było jego królestwem nie bez powodu. Na jego profilu Instagram często możemy podglądać popisy kulinarne.

Radek

Radek

Rok temu , nie mniej, nie więcej wydarzyło się coś co zostanie już ze mną na zawsze . Ktoś nazwał to - „przygodą życia”, może i tak.
17 marca jako pierwszy pełnoprawny mieszkaniec zameldowałem się w domu Wielkiego Brata. Przez 3 miesiące brałem udział w projekcie BigBrother 2019
Teraz mogę śmiało powiedzieć, że był to jeden z ważniejszych testów jakie przeszedłem.
Trzeba było żyć w obcym sobie środowisku, nie na swoich warunkach, praktycznie ubezwłasnowolniony, a do tego wszystkiego zamknięty z ludźmi totalnie różnymi od siebie.
Człowiek w zamknięciu, bez jakichkolwiek informacji zza muru, odcięty od wszystkiego co w życiu codziennym wydaje się błache i na wyciągnięcie ręki docenia to co go wokoło otacza, przede wszystkim rodzinę, przyjaciół, wolność i niezależność.
Starałem się w tym domu żyć, nie grać, nie udawać kogoś kim nie jestem. Wiele się nauczyłem dzięki temu programowi , między innymi cierpliwości i większej wyrozumiałości. Po 3 miesiącach nastał finał w którym wygrała Madzia i milion razy słyszałem „ kurcze Radziu szkoda, że nie wgrałeś”, ale czy na pewno nie wygrałem ? Co dał mi ten program ?
Moi drodzy czuje się wygranym, ale właśnie teraz upewniłem się jak bardzo wygranym. Moja rodzina jest mocniejsza, taka rozłąka przypomniała mi co znaczy tęsknić, a słowo kocham nabrało jeszcze większej mocy, uświadomiłem też sobie jak często nie doceniamy bliskich nam osób.
Zyskałem fantastycznych nowych przyjaciół i nie nadużywam tego słowa, gdyż na pewne osoby z którymi miałem przyjemność dzielić dom Wielkiego Brata, mogę liczyć na 100% zawsze i wszędzie i tych osób nie muszę wymieniać, one to wiedzą, bo też mają we mnie przyjaciela.
Wspólnicy, a zarazem przyjaciele, dzięki którym podczas mojej nieobecności firma prężnie działała, a ja miałem do czego wracać pokazali, że zaufanie to najwyższa wartość.
Nie zatraciłem się, nie zmieniłem swoich priorytetów, oraz wartości, które od zawsze wyznawaniem, pomimo, że często nie cieszą się akceptacją i uznaniem innych, a wręcz są uznawane za zaściankowe, nie dałem się „zmielić” temu tzw „wielkiemu” światu .

Radosław Palacz

 


Radek dyktuje Kasi przepis... z więzienia [POPOŁUDNIE]

Klaudia Marchewka, znana szerszej publiczności po prostu jako Marchewka o swoim pobycie w Domu Wielkiego Brata napisała:

Mija właśnie rok od wejścia do Domu Wielkiego Brata. Myślałam, że to niemożliwe, by się tam polubić i nie pozabijać 🙈 A jednak! Powstały nie tylko przyjaźnie, ale i miłości 🧡 To wszystko trwa do dziś 😊 Może nie wszyscy się nadal "kochamy", ale na większość z tych osób mogę liczyć w każdej chwili. Miałam nadzieję, że zostanie mi po tym programie choć jedna osoba, z którą będę mieć kontakt, będę się spotykać, wspominać. Zostało o wiele wiele więcej takich osób! To był bardzo trudny czas dla mnie, a moje wejście było spontaniczne i nieprzemyślane. Ale nie żałuję! Dobrze się stało. Dzięki tym osobom ogarnęłam szybko doopsko

Marchewka

 

Występ Klaudii Marchewki w Big Brother Arena

Bartek Boruc wykorzystał swoje pięć minut i poświęcił się tworzeniu muzyki. Od początku programu podkreślał, że pragnie rozwinąć swoją karierę muzyczną.

Mieszkając w Domu Wielkiego Brata niejednokrotnie udowodnił, że jest świetnym tekściarzem, a słoń nie nadepnął mu na ucho.

Bartek w swoim talk-show

W Domu Wielkiego Brata wykazał się również sporym talentem aktorskim.
Kto zaatakował Oleha? Bartek podejrzewa Radka! [18.04]
Bartek jako kobieta.

Igor Jakubowski, podobnie jak Oleh w programie znalazł swoją miłość. Razem z Angeliką tworzą udany związek i wspólnie realizują swoją pasję do sportu.

Igor

Igor

To już rok od momentu kiedy przekroczyłem granicę domu BB w Gołkowie. To już rok od momentu kiedy @bartekjedrzejak_official uczył mnie jak się trzyma gardę 🥊🥊🥊
To już rok od momentu kiedy moje życie zaczęło się mocno zmieniać 💪
A zmiany jeszcze trwają.
To już rok od momentu w którym poznałem wielu fajnych ludzi, żałuję że nie ze wszystkimi jest kontakt, no ale siła wyższa 🙈
Rok szybki, zwariowany i przede wszystkim pod znakiem @bigbrother.tvn7
Rok temu Angeli jeszcze nie znałem 😅😅😅

Igor JakubowskiZobacz również:

Radek Palacz - najlepsze momenty w programie!
Najlepsze momenty Madzi Wójcik w Big Brotherze! Madzia Wójcik wygrała 100 000 złotych i samochód.
Zobacz, co się wydarzyło w 4. odcinku programu "Big brother".
Najlepsze teksty Igora
Najlepsze momenty Karoliny Wnęk w "Big Brotherze"

Dodaj komentarz