Big Brother #NAJ

Kamil i Ewa wzięli ślub! To pewne [FOTO]

poniedziałek, 3 lutego 2020

W Domu Wielkiego Brata zrobiło się gorąco. Podczas imprezy urodzinowej Wiktora, Kamil wyznał miłość Ewie. Jak na te słowa odpowiedziała uczestniczka? Sprawdź!

Kamil i Ewa wzięli ślub!

Kamil Lemieszewski jest zwycięzcą drugiej edycji Big Brothera, to właśnie w programie poznał swoją wybrankę Ewę!

Między Ewą i Kamilem zaiskrzyło już od pierwszego wspólnego dnia w Domu Wielkiego Brata. Ewa do programu trafiła kilka tygodni po jego starcie i od razu złapała kontakt ze swoim aktualnym mężem. Z czasem para była nierozłączna. Mężczyzna jeszcze w programie wyznał Ewie miłość.

Ewa o relacji z Kamilem.

Zakochani zyskali ogromną sympatię widzów, a informacja o ich ślubie bardzo ucieszyła fanów. Ceremonia odbyła się w Czechach. Na ślubnych zdjęciach Kamil pozuje z mieczem, a Ewa pali papierosa.

Kamil i Ewa są małżeństwem!

Kamil i Ewa są małżeństwem!

"Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. 🦄👰🇨🇿🎩🐺Teraz czas na chwile poślubnej celebracji ...
🌞❤️Miłego zapiątku ❤️🌞
👸" Niech żyje Królowa życia i Król !" - napisał Kamil.

Nowożeńcy

Nowożeńcy
Żródło: Insagram @kamillemie_official

Miłosny trójkąt

Para miała jednak swoje wzloty i upadki. Przez pewien czas Ewa nie potrafiła zdecydować, kto jest bliższy jej sercu - Kamil czy Natalia. 13 listopada Ewa Kępys zrezygnowała z udziału w Big Brotherze i spotkała się z Natanem w Big Brother Nocą.

BB Nocą: Ewa opuszcza program!

Kamil był załamany po odejściu ukochanej z Domu Wielkiego Brata. Wydawało się, że to koniec miłości.  Na szczęście wszystko skończyło się dobrze! Gratulujemy ślubu i życzymy dużo szczęścia!

Kamil zwierza się Martynie z tęsknoty za Ewą. Czy nadal coś do niej czuje, mimo zranienia?

 

Szczęśliwa Siódemka

Kamil i Ewa są kolejną szczęśliwą parą, która znalazła miłość w TVN 7. W 1. edycji Big Brothera powstały dwa bardzo trwałe związki: Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego oraz Madzi Wójcik i Oleha Riaszeńczewa. Obie pary, choć program zakończył się ponad pół roku temu, nadal są ze sobą i są bardzo szczęśliwe!

Już niedługo na antenie Siódemki o miłość zawalczą uczestnicy Hotelu Paradise! Nowe show startuje już 24 lutego.

Program poprowadzi elektryzująca uczestniczka Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi, która od momentu pojawienia się w telewizji wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród widzów, jak i internautów.

Czy w Hotelu Pradise pojawi się prawdziwa miłość? Obserwujcie nas Facebooku i Instagramie.

 

GDZIE NAGRYWANY JEST HOTEL PARADISE? POZNAJ

NAJCIEKAWSZE FAKTY O BALI >>

Dodaj komentarz