Big Brother #NAJ

Igor Jakubowski ujawnia całą prawdę o związku z Angeliką!

czwartek, 11 lipca 2019

Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska
Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska

Igor był ostatnio gościem wakacyjnego live’a Dzień Dobry TVN. Internauci pytali byłego finalistę Big Brothera nie tylko o program, ale także o jego sprawy sercowe. Bokser zdradził, co tak naprawdę myśli o Angelice.

Jak były uczestnik radzi sobie z popularnością?

Igor przyznaje, że nie spodziewał się aż tak dużego zainteresowania jego osobą po programie. Jednak na popularność nie narzeka, a o swoich przygodach z fanami opowiada z uśmiechem na ustach:

,,(...) Jak wrócę do Konina to gdziekolwiek nie wejdę wszyscy mnie rozpoznają. Nawet mam darmowe zakupy u Angeli w Piasecznie. Panie pomagają mi zakupy robić, chodzą po sklepie ze mną''.

Czy Igor w programie pokazał swoją prawdziwą twarz?

Bokser twierdzi, że w Big Brotherze zachowywał się tak, jak w normalnym życiu:

,,(...) Nie chciałem niczego ukrywać, bo z drugiej strony wiesz... Jakbym wyszedł na wolność, byłbym zupełnie kimś innym i później ludzie i tak rozpoznają po każdym i zobaczą wszystko''.

Internauci jeszcze raz poprosili Igora o zabranie oficjalnego stanowiska w sprawie relacji z Angeliką. Bokser z dużą pewnością siebie przyznał to, co para ujawniła już wcześniej. ,,Jestem z Angeliką. Jesteśmy razem oficjalnie'' - odpowiedział.

Jak rodziło się uczucie pomiędzy Igorem a Angeliką?

Od momentu wejścia Angeliki do Domu Wielkiego Brata widać było, że między stewardessą a bokserem zaiskrzyło. Choć w trakcie trwania programu widzowie mieli wątpliwości, czy uczucie tej dwójki przerodzi się w coś więcej, wszystko skończyło się jak w komedii romantycznej. Obecnie Igor i Angelika są nierozłączni i planują wspólną przyszłość.

Jak bokser wspomina początki znajomości z Angeliką?

,,Od samego początku w programie jak Angelika przyszła, nawiązaliśmy fajny kontakt, fajną relację koleżeńską. W sumie dogadywaliśmy się od samego początku dobrze. Nie było między nami zgrzytów. Tak naprawdę Angelika też wkroczyła do programu w takim momencie, kiedy ja miałem chwilowy kryzys i była dla mnie takim wsparciem, bo nie była jeszcze przesiąknięta programem. Nie była z nikim za bardzo zżyta, więc wiedziałem, że mogę jej dużo powiedzieć. I to samo w drugą stronę. I jakoś to wyszło z automatu, że się polubiliśmy''.

Co najbardziej finalista Big Brothera lubi w ukochanej?

Igor przyznaje, że najbardziej lubi kobiety, które są zdecydowane i mają własne zdanie na różne tematy. ,,Angelika taka jest. Poza tym jest ogarniętą dziewczyną. Jest dużo bardziej poukładana ode mnie. Ja żyję bardziej spontanicznie, a Angelika jak ma wyjść z domu i nie mieć czegoś załatwionego, to później jest godzina marudzenia w samochodzie. (...) Do tego jest ładną i śliczną kobietą. To wszystko się jakoś poskładało w całość''.

Całą rozmowę z Igorem możecie obejrzeć tutaj.

 

Zobacz też:

Randka Igora i Angeliki.

Dodaj komentarz