Big Brother #NAJ

Kamil Lemieszewski zaszalał u fryzjera!

wtorek, 10 marca 2020

Kamil Lemieszewski
Kamil Lemieszewski

Kamil przefarbował włosy!

Kamil Lemieszewski to człowiek o wielu twarzach i.. fryzurach. Jako aktor lubi się zmieniać i zaskakiwać nowymi wizerunkami. Fani Kamila nie zdążyli się jeszcze na dobre przyzwyczaić do jego długich jasnych włosów, a już nadeszły kolejne zmiany. Kamil pochwalił się efektami wizyty u fryzjera. Zwycięzca programu zdecydował się na mocny, kobaltowy kolor i ogolenie brody.

Czyżby szykował się jakiś nowy projekt artystyczny?

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko

Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko

Czas na zmiany i przemiany ! Wiosna idzie a wraz z nią nowe słońce i fryzury !
Wielkie dzięki

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski
Jak podoba Wam się zmiana?

 

Kamil i Wiktor w odważnej sesji

Kamil Lemieszewski i Wiktor Stadniczenko rywalizowali ze sobą w programie do samego finału. Od początku dobrze się rozumieli. Kamil nie miał w Domu Wielkiego Brata wielu przyjaciół. Pokochali go widzowie, ale uczestnicy mieli do niego wiele zastrzeżeń. W programie doszło do kilku mocnych konfrontacji. Kamil z programu wyszedł nie tylko z główną nagrodą, ale również z wielką miłością u swojego boku.

Wiktor przez cały program trzymał się blisko z Kamilem. Ich przyjaźń przetrwała zakończenie programu i jak widać, panowie realizują wspólne projekty.

Na Instagramie Wiktora pojawiła się jakiś czas temu fotografia, która pochodzi właśnie z wspólnej sesji z Kamilem. Trzeba przyznać, że zdjęcie jest odważne. Chłopak pozuje nago i zasłania się jedynie kapeluszem. Nie zabrakło oczywiście biżuterii, która jest znakiem rozpoznawczym modela.

Wiktor nago

Wiktor nago
Żródło: Instagram @victor_stadnichenko

Kamil natomiast poszedł na całość i pokazał trochę więcej! Jak Wam się podoba?

Kamil i Wiktor nago

Kamil i Wiktor nago

Odważna sesja

Odważna sesja

Dodaj komentarz