Big Brother #NAJ

Kasia karnie opuszcza Dom Wielkiego Brata!

środa, 16 października 2019

Katarzyna Strojek
Katarzyna Strojek

Wielki Brat postanowił, że dłużej nie będzie tolerował nieposłuszeństwa Kasi. Z tego powodu uczestniczka musiała opuścić program.

Kasia karnie wychodzi z programu. Jak to się zaczęło?

Kasia i Malwina nie brały udziału w porannym treningu, w którym uczestniczyć mieli wszyscy mieszkańcy Domu Wielkiego Brata. Dziewczyny zdecydowały, że zamiast aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, wolą zostać w ciepłym pomieszczeniu.

Ich zachowanie nie spodobało się Wielkiemu Bratu. Za zignorowanie polecenia Kasia i Malwina dostały zakaz palenia papierosów. Do odwołania.

Już tego samego dnia Kasia stwierdziła, że nie jest w stanie posłuchać Wielkiego Brata. Dodatkowo poczuła się niesprawiedliwie ukarana. Wieczorem chęć zapalenia była tak wielka, że uczestniczka ze łzami w oczach, zdecydowała się sięgnąć po papierosa.

''Chce wyjść z programu. Nie będę grupy narażać na konsekwencje tego, że złamałam zakaz'' - dodała po fakcie.

Za to nieposłuszeństwo Kasia dostała już karę - musiała związać się z Kamilem i w ten sposób funkcjonować przez cały czas. Do odwołania.

Jednak dzisiaj Wielki Brat postanowił, ze Kasia musi karnie opuścić program. Co się stało? Co było powodem jego decyzji? Wszystkiego dowiecie się już w dzisiejszym Big Brother Nocą o godzinie 23:40.

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w Domu? Włącz live stream w Player.pl!

Zobacz też:

Kasia i Malwina nie brały udziału w porannym treningu. Jakie będą konsekwencje ich zachowania? Zobaczcie!

Wielki Brat zabronił Kasi palić. Kobieta nie wytrzymała i sięgnęła po papierosa. Jakie poniesie konsekwencje?

Kasia nie wyobraża sobie mundurków bez rajstop. Mały Brat jest nieugięty...

Dodaj komentarz