Big Brother #NAJ

Kto zostanie nowym mieszkańcem Domu Wielkiego Brata?

sobota, 16 listopada 2019

Poznajcie kandydatów na uczestników programu "Big Brother". | Wideo: https://dziendobry.tvn.pl/

Nowi uczestnicy w Domu Wielkiego Brata.

Big Brother TVN 7: Kto zostanie mieszkańcem Domu Wielkiego Brata?

SANDRA MENDELOWSKA

KROSNO, 20 LAT

Pasjonatka sportu, z którym związała całe swoje życie. Trenuje pływanie i biegi oraz studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Ma 180 centymetrów wzrostu, z których jest dumna, mimo że nie pomagały w znalezieniu chłopaka. Singielka czekająca aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jej najlepszą przyjaciółką jest mama, która nauczyła ją bronić swojego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem innych na swój temat.

Poznajcie Sandrę Mendelowską.

EWELINA PUZIO

STEFANOWO, 22 LATA

Delikatna blondynka w męskim świecie. Prowadzi firmę zajmującą się transportem i prowadzeniem robót ziemnych, i robi to silną, ale zawsze wypielęgnowaną ręką. Praca w takim środowisku sprawiła, że lepiej dogaduje się z mężczyznami niż z kobietami, chociaż poza pracą wybiera bardziej kobiece rozrywki. Uwielbia taniec towarzyski, który trenowała ponad 10 lat. Singielka otwarta na miłość, szuka prawdziwego faceta, który będzie potrafił nad nią zapanować.


Poznajcie Ewelinę Puzio.

BARTŁOMIEJ CZOCHARA

GDAŃSK, 34 LATA

Twardziel o miękkim sercu. Były wojskowy, nurek, zawodowy strażak. W swojej karierze nieraz wbiegał do płonących budynków, z których ratował ludzi. Uwielbia towarzystwo i nowe wyzwania. Człowiek orkiestra, który dorabiał jako dostawca pizzy, taksówkarz oraz… zagrał w reklamie piwa. Zaraża pozytywną energią i optymistycznym podejściem do świata. Stuprocentowy mężczyzna, pewny swojego zdania i umiejętności.


Wszyscy troje przebywają aktualnie w Sekretnym Pokoju. Teraz to Wy zdecydujecie, kto pozostanie w Domu Wielkiego Brata. Głosujcie tutaj. Wybierzcie swojego kandydata, zostawiając odpowiednią reakcję pod postem. To od Was zależy, kto z tej trójki dołączy do mieszkańców.

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w Domu? Włącz live stream w Player.pl!

Zobacz również:

Zobacz skrót odcinka!
Zobacz skrót 54. odcinka 2. edycji Big Brothera. Kamil dowiedział się prawdy o odejściu Ewy!
Zobacz skrót 53. odcinka 2. edycji Big Brothera

Dodaj komentarz