Big Brother #NAJ

Przepiękne urodziny Ani. Wśród gości uczestniczki programu

środa, 29 lipca 2020

Ekipa Big Brother
Ekipa Big Brother | Żródło: @anna.klimpel

Kilka dni temu Ania obchodziła swoje urodziny! Uczestniczka programu "Big Brother" zorganizowała imprezę, na którą wstęp miały jedynie panie.

Na Ani urodzinach prócz jej najbliższych przyjaciółek pojawiły się również uczestniczki programu "Big Brother": Juszes, Kasia, Marlena, Angelika oraz Malwina.

Były na moich urodzinach również dziewczyny, których nie znam tak długo jak moje przyjaciółki, ale łączy nas bardzo wiele 🤗 Na żywo okazały się jeszcze lepsze i piękniejsze niż na ekranie 😍 Odniosłam wrażenie, że znamy się już wieki i mamy tyyyyle do przegadania 😃 Bardzo cieszę się, że nasze edycje miały okazje się połączyć - jestem za tym, żeby ludzie się wspierali i przyjaźnili ☀️ Od teraz moja BB rodzina jest zdecydowanie większa ❤️ Oby spotykać się jak najczęściej i w jeszcze większym gronie!

Ekipa Big Brother

Ekipa Big Brother

Ekipa Big Brother

Ekipa Big Brother


Ania zadbała o każdy detal imprezy. Całość wydarzenia była utrzymana w bardzo eleganckim i stonowanym klimacie. Ania postawiła na delikatne, naturalne akcenty. Stoły zdobiły trawy oraz liście monstery. Nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowych balonów, które idealnie wkomponowały się w resztę dekoracji.

Ania

Ania
Żródło: Instagram @anna.klimpel

Ania

Ania
Żródło: Instagram @anna.klimpel

Urodziny Ani

Urodziny Ani
Żródło: Instagram @anna.klimpel

Solenizantka przygotowała dla swoich gości upominki: bransoletki uważane za talizmany. Ponoć czerwona nitka ma w sobie magię przynoszącą szczęście.

Bardzo dziękuję, że tutaj jesteście ze mną. Ja to mega doceniam, bo najdroższy w naszym życiu jest czas.

Życzymy Aniu wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń.
Najlepsze momenty Anny Izvariny w 2. edycji Big Brothera. Jak zapamiętamy Anię, która odpadła z programu 2 tygodnie przed finałem?

Dodaj komentarz