Big Brother #SKRÓT

Zobacz skrót 65. odcinka 2. edycji Big Brother

czwartek, 28 listopada 2019

Zobacz skrót 65. odcinka 2. edycji Big Brother

Roast w Domu Wielkiego Brata

Lata 50' to czas podziałów i zimnej wojny. Wielki Brat podzielił mieszkańców na dwie grupy: przedstawicieli bloku wschodniego - Ania, Martyna, Sandra i Malwina. Blok zachodni reprezentowali Kamil, Wiktor i Bartek.Zadaniem było przygotowanie propagandowych przemówień szkalujących przeciwników. Panowie postawili na spontan, dziewczyny przygotowywały się podsłuchując chłopaków.

Dom Wielkiego Brata przeniósł się w lata 50'.

W czasach rock'n'rolla kobiety zajmowały się domem i rodziną. Dlatego Wielki Brat ogłosił, że od teraz kuchnia będzie należeć wyłącznie do płci pięknej. Uczestniczki mają za zadanie gotować, sprzątać i uśmiechać się do panów. Powinnyście być na każde skinienie. Być miłe, uśmiechnięte i nie odzywać się niepytane o zdanie - instruował Wielki Brat.

Fajnie coś takiego przeżyć w ciągu jednego dnia, ale wolałabym również pracować i robić coś poza kuchnią. - wyraziła swoje zdanie Ania.

Wiktor maluje akt

Wielki Brat poprosił Wiktora, aby ten sportretował mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Artysta starał się, żeby każdy z obrazów był w innym stylu i niekoniecznie przypominał portretowanego. Malwina nie była do końca zadowolona z efektu jego pracy. Jej zdaniem udo wyszło troszkę za duże. W rozmowie z Wiktorem Malwina, że już kiedyś pozowała nago.

Zobacz również:

Zobaczcie video!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy