Big Brother #NEWS

Łukasz Darłak i Mateusz Maga spotkali się w Londynie! Skąd się znają?

środa, 10 lipca 2019

Łukasz Darłak i Mateusz Maga
Łukasz Darłak i Mateusz Maga

Łukasz Darłak przez ostatnie kilka dni zwiedza Londyn. To właśnie w tym mieście spotkał się wczoraj z Mateuszem Magą. Co robili?

Mateusz Maga znany z programu Top Model żyje i pracuje w stolicy Anglii. Jak sam przyznaje, praca w modelingu na rynku angielskim bardziej mu się opłaca. To właśnie w Londynie dostaje sporo komercyjnych zleceń, na których zarabia najwięcej. Współpracuje m.in. ze znanymi markami produktów do pielęgnacji włosów.

Łukasz Darłak w Londynie

Łukasz postanowił wybrać się do Londynu, gdzie spędził czas m.in. z Mateuszem Magą. Model był świetnym przewodnikiem po mieście. Zabrał Łukasza do miejsc, których turyści często nie znają. Byli m.in. na dachu jednego z najwyższych budynków w mieście. Były uczestnik Big Brothera był zachwycony widokami. Po zwiedzaniu udali się na pizzę.

Wygląda na to, że mężczyźni dobrze się czuli w swoim towarzystwie. Szykuje się kolejna medialna przyjaźń?

Londyn najlepszym miastem do życia?

Mateusz Maga zauważa, że stolica Anglii jest piękna pod względem różnorodności, a Londyńczycy są otwarci i tolerancyjni. To właśnie tutaj można być całkowicie sobą. Takiego samego zdania jest Magda Wójcik, która określa Londyn najlepszym miastem na świecie oraz swoim miejscem na ziemi. Model i zwyciężczyni Big Brothera mają swój oryginalny styl. Z tego powodu w Polsce często spotykają się z hejtem. Twierdzą, że w Londynie ludzie nie oceniają innych.

Czy Łukaszowi spodoba się Londyn na tyle, że sam będzie chciał tam zostać?

Łukasz Darłak w Londynie

Łukasz Darłak w Londynie

Łukasz Darłak i Mateusz Maga

Łukasz Darłak i Mateusz Maga

Zobacz też:

Madzia Wójcik z mamą odwiedziły studio Dzień Dobry Wakacje. Zobacz cały wywiad!

Dodaj komentarz