Big Brother #NEWS

Najbardziej kontrowersyjne stylizacje Madzi Wójcik w 2019

czwartek, 9 stycznia 2020

Madzia Wójcik
Madzia Wójcik

Błyszczała i zaskakiwała strojami na antenie TVN7 podczas pierwszej edycji programu Big Brother.

Madzia wystylizowała uczestników

Zwyciężczyni programu Big Brother zawsze podkreślała, że jej wielką miłością jest moda. Madzia Wójcik pojawiła się gościnnie w II edycji i oczywiście zorganizowała pokaz mody. Uczestnicy mieli za zadanie zaprezentować jej niepowtarzalne stylizacje. Nawet panowie załapali się na tę wyjątkową okazję:

Pokaz Madzi Wójcik z uczestnikami. Jak wystylizowała dziewczyny i chłopaków?

Oryginalny styl

Madzia Wójcik słynie ze swoich odważnych i barwnych kreacji. Kilkukrotnie w programie mówiła, że marzy o własnym butiku, w którym mogłaby sprzedawać ubrania autorskiego projektu. Styl Madzi jest kolorowy, niebanalny i bardzo unikatowy. Chyba nie można jej z nikim pomylić.

Postanowiliśmy zebrać dla Was najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne stylizacje Madzi Wójcik w 2019 roku:

Madzia Wójcik

Madzia Wójcik
Żródło: Instagram @madzia.official

Srebrna stylizacja

Srebrna stylizacja
Żródło: Insagram @madzia.official

Oryginalny makijaż

Oryginalny makijaż
Żródło: Instagram @madzia.official

Czerwona suknia

Czerwona suknia
Żródło: Instagram @madzia.official

Ukochany róż!

Ukochany róż!
Żródło: Instagram @madzia.official

@madzia.official

@madzia.official

Zobacz również:

Madzia o relacji z Olehem. Jak się im układa w związku?

Magda Wójcik – sprawdź, kim jest i skąd pochodzi!

Magda Wójcik pochodząca z Kielc. Jej obecne życie nie jest jednak powiązane z ziemią świętokrzyską. Już w wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności, choć od dziecka wiedziała, że jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. Traktuje to jednak jako przystanek w swoim życiu – w przyszłości chciałaby bowiem prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań!

Co jeszcze możemy powiedzieć o Madzi z Big Brothera? Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Sama Magda Wójcik marzy o pokoju i miłości na świecie, a tolerancja jest dla niej kwestią nadrzędną – m.in. z tego powodu przeprowadziła się do Londynu, w którym dyskryminacja jest jej zdaniem o wiele mniejsza niż w Polsce.

Dla Magdy Wójcik niezwykle ważny jest jej własny wygląd. Makijaż zajmuje jej od 1 do 2 godzin, a najchętniej uzupełnia go outfitem w odcieniach różu.


Dodaj komentarz