Big Brother #NEWS

Igor i Angelika przyznali, że są parą! Sprawdźcie, jakie mają plany!

czwartek, 4 lipca 2019

Igor i Angelika
Igor i Angelika

Między Igorem a Angeliką zaiskrzyło już pierwszego dnia od wejścia dziewczyny do Domu Wielkiego Brata. Ostatnio para udzieliła odpowiedzi na pytania, które najbardziej interesowały ich fanów!

Igor i Angelika rozwiali wątpliwości - oficjalnie są parą!

Od czasu zakończenia programu bokser i stewardessa są nierozłączni. Razem wypoczywają, udzielają wywiadów i planują wspólne projekty. Kilka dni temu byli gośćmi w programie Fakt24. To właśnie tam ujawnili, że są razem! Jak sami przyznali, są już po poważnych rozmowach i ustaleniach dotyczących ich związku oraz wspólnego życia.

Jakie plany mają po programie?

Igor zajmie się muzyką. W jego planach jest nagranie płyty hip-hopowej. Mimo że, pasją mężczyzny jest również boks, to nie wraca on do tego sportu jako zawodnik. W wywiadzie przyznał, że chciałby skupić się na trenowaniu innych.

Z kolei Angelice spodobała się rola influencerki. Zapowiada, że na jej Instagramie wciąż będzie zajmowała się pokazywaniem i polecaniem obserwatorom różnych produktów, od odzieży i biżuterię po kosmetyki. Oprócz tego planuje pozostanie w branży lotniczej.

Para wyznała także, że rozpoczynają wspólny projekt...

Igor i Angelika zakładają kanał na YouTube!

We wspólnych vlogach będą pokazywać, jak wygląda ich codzienne życie. Znając Igora, możemy spodziewać się filmów pełnych humoru i wielu zwariowanych pomysłów!

Kto nie może doczekać się startu kanału?

Igor i Angelika przyznali, że są parą!

Igor i Angelika przyznali, że są parą!

 

Zobacz też:

Randka Igora i Angeliki.

Dodaj komentarz