Big Brother #NEWS

Madzia pokazała swój apartament w Londynie!

wtorek, 2 lipca 2019

Madzia w Londynie
Madzia w Londynie

Magda Wójcik od kilkunastu lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Zobaczcie, jak wygląda apartament zwyciężczyni programu Big Brother!

W programie ,,Uwaga'' opowiedziała o najważniejszych momentach w Domu Wielkiego Brata oraz oprowadziła po jej ulubionym mieście - Londynie. To tam aktualnie mieszka i jak sama twierdzi - w tym miejscu zostawiła swoje serce.

Drugi dom Madzi

Dziewczyna przez cały pobyt w programie nie ukrywała, że w Domu Wielkiego Brata czuje się wspaniale i nie wyobraża sobie powrotu do normalnego życia. W rozmowie z reporterem powiedziała: ,,Ja się czułam lepiej tutaj, niż w życiu na zewnątrz''. Niestety Big Brother już się skończył i była uczestniczka musiała zmierzyć się z powrotem do rzeczywistości.

Jak mieszka Magda Wójcik?

Zwyciężczyni programu pochodzi z Kielc. Jako nastolatka przeprowadziła się z rodzicami do Warszawy. Od kilkunastu lat temu mieszka w Wielkiej Brytanii - najpierw przebywała w Szkocji, a obecnie w Anglii.

Madzia jako dziecko

Madzia jako dziecko

Madzia zdecydowała się pokazać swoje ukochane miejsca w Londynie oraz... apartament, który znajduje się w starej willi zbudowanej w stylu wiktoriańskim. Spodziewaliście się takich wnętrz?

Willa w Londynie

Willa w Londynie

Madzia pokazuje swoją sypialnię

Madzia pokazuje swoją sypialnię

Zwyciężczyni programu oprowadza po Londynie

Zwyciężczyni programu oprowadza po Londynie

Dziewczyna zaprowadziła również ekipę telewizyjną do ekskluzywnego butiku, w którym pracowała przed wejściem do Domu Wielkiego Brata. Menadżerka sklepu wypowiada się o Madzi niezwykle ciepło nie tylko jako o człowieku, ale także pracowniku. Wygląda na to, że zwyciężczyni Big Brothera potrafi zjednać sobie ludzi, gdziekolwiek się pojawi!

Madzia

Madzia

 

Zobacz też:

Madzia Wójcik wygrała Big Brothera
Madzia Wójcik w studiu Big Brother Arena

Dodaj komentarz