Big Brother #NEWS

Kamil Lemieszewski pisze książkę o mitologii słowiańskiej

środa, 22 stycznia 2020

Kamil Lemieszewski
Kamil Lemieszewski | Żródło: @kamillemie_official

Big Brother TVN 7: Kamil Lemieszewski odpowiada na pytania fanów

Kamil Lemieszewski, zwycięzca ostatniej edycji programu "Big Brother" chętnie opowiada o swoich przygodach. Widzowie mogli go poznać jako osobę, która przeżyła już chyba wszystko, a jej apetyt na życie ciągle nie słabnie. Po tej opowieści, mieszkańcy Domu Wielkiego Brata przez długi czas zastanawiali się, czy Kamil mówi prawdę.

Kamil odpowiedział na kilka pytań od swoich fanów. Wiedzieliście, że Kamil grał w serialu "Druga Szansa"?
Kiedy Kamil uświadomił sobie, że Ewa jest "tą jedyną"?

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski
Żródło: @kamillemie_official

Kamil zdradził, że pisze książkę o mitologii słowiańskiej, której jest ogromnym fanem i znawcą, co kilkukrotnie udowodnił w programie.

Wielki Brat postanowił, że uczestnicy poznają starosłowiański zwyczaj obcowania z duchami, czyli Dziady. Z tego powodu musieli zjeść śniadanie na... cmentarzu!

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski
Żródło: @kamillemie_official

Kamil Lemieszewski

Kamil Lemieszewski
Żródło: @kamillemie_official

Ciekawe jest, że na pytanie, ile chciałby mieć dzieci, odpowiedział, że "wszystkie". Może to się kłócić z planami Ewy, która zrezygnowała z macierzyństwa, o czym pisaliśmy tutaj.
Zobacz też:
Kamil Lemieszewski pokazuje swój Londyn! Po 7 latach zwycięzca Big Brothera żegna się ze stolicą Wielkiej Brytanii.

Historia Kamila Lemieszewskiego

Historia Kamila, cz. 1/7. Posłuchajcie historii Kamila Lemieszewskiego, który w swoim życiu miał wiele przygód, sukcesów i traumatycznych wydarzeń.
Historia Kamila, cz. 2/7. Posłuchajcie historii Kamila Lemieszewskiego, który w swoim życiu miał wiele przygód, sukcesów i traumatycznych wydarzeń.
Historia Kamila, cz. 3/7. Posłuchajcie historii Kamila Lemieszewskiego, który w swoim życiu miał wiele przygód, sukcesów i traumatycznych wydarzeń.
Historia Kamila, cz. 4/7. Posłuchajcie historii Kamila Lemieszewskiego, który w swoim życiu miał wiele przygód, sukcesów i traumatycznych wydarzeń.
Historia Kamila, cz. 5/7. Posłuchajcie historii Kamila Lemieszewskiego, który w swoim życiu miał wiele przygód, sukcesów i traumatycznych wydarzeń.
Historia Kamila, cz. 6/7. Posłuchajcie historii Kamila Lemieszewskiego, który w swoim życiu miał wiele przygód, sukcesów i traumatycznych wydarzeń. Uczestnicy zadają mu pytania.
Historia Kamila, cz. 7/7. Posłuchajcie historii Kamila Lemieszewskiego, który w swoim życiu miał wiele przygód, sukcesów i traumatycznych wydarzeń. Uczestnicy zadają mu pytania.

Dodaj komentarz