Big Brother #NEWS

Marchewka pokazała, jak gra na gitarze! Opublikowała też motywacyjny post

czwartek, 5 września 2019

Klaudia Marchewka
Klaudia Marchewka

Klaudia dała się poznać telewidzom jako osoba z wielkim talentem muzycznym. Okazuje się, że była uczestniczka programu potrafi także grać na gitarze. Zobaczcie!

Marchewka to bardzo aktywna dziewczyna z wieloma zainteresowaniami. W Domu Wielkiego Brata wszędzie było jej pełno. W życiu prywatnym Klaudia także nie może usiedzieć w miejscu.

Na co dzień Marchewka pełni obowiązki prawnego opiekuna swojego młodszego brata, którego adoptowała po śmierci mamy. Rodzeństwo łączy bardzo silna więź. Była uczestniczka daje z siebie wszystko, by być dla niego jak najlepszym wzorem do naśladowania.

Oprócz tego Klaudia pracuje jako ratownik medyczny i oddaje się swoim pasjom. A ma ich wiele. Bieganie, pomaganie innym i jazda na motocyklach to nie wszystko. Każdy kto oglądał program Big Brother wie, że Marchewka to świetna raperka. Niedawno na Instagramie pokazała, że potrafi też grać na gitarze. Choć to dopiero początki nauki, dziewczyna podkreśla, że się nie poddaje i będzie dalej ćwiczyć tę umiejętność. Przy okazji opublikowała motywacyjny wpis, w którym uświadamia swoim fanom, że nie od razu zostaje się mistrzem w jakieś dziedzinie. Żeby do czegoś dojść potrzebna jest praca i wytrwałość.

,,Najlepszym sposobem dla mnie na chill i odstresowanie jest muzyka 🎶 Nie znam się na niej, nie umiem śpiewać, nie znam nut, staram się grać coś tam ze słuchu, ale mimo tego albo właśnie może dzięki temu ta moja muzyka daje mi tyle radości 😊
Filmik nr 2 pokazuje przygotowania do nagrania oraz mojego kochanego albo raczej kochającego mi dokuczać brata 😂
Chciałam tak troszeczkę pokazać, że zanim cokolwiek się uda, to kawałek (czasem ciężkiej) drogi do tego nas czeka 😉
Mam głęboko między pośladami to, co o mnie mówią, że czegoś nie potrafię. Tak, zgadza się, nie potrafię wielu rzeczy. Ale wiecie co? Ja ćwiczę, codziennie ćwiczę i kiedyś coś się uda 😊 Bo nie ma takiej osoby, która od razu i bez ćwiczeń coś potrafi 😉 I tym się różnie od hejterów - ja ćwiczę, by być lepsza, by coś umieć i potrafić, Oni tylko komentują "dno" "żenada" etc. nic poza tym nie robiąc 😉'' - napisała Marchewka.

Zgadzacie się z byłą mieszkanką Domu Wielkiego Brata?

Klaudia Marchewka

Klaudia Marchewka

Zobacz też:

Klaudia i jej talk-show.
Klaudia Marchewka opuściła Dom Wielkiego Brata 14.04., po prawie miesiącu programu. Jak ją zapamiętamy?

Dodaj komentarz

Powiązane newsy