Big Brother #NEWS

Jacy ludzie denerwują Martynę, Seweryna i Wiktorię?

czwartek, 12 września 2019

Martyna, Seweryn i Wiktoria zdradzają, jakich typów ludzi nie lubią. Zastanawiają się także, z którym z uczestników byłej edycji na pewno nie złapaliby kontaktu. Zobaczcie!

Kandydaci na uczestników programu Big Brother opowiadają o tym, jakie cechy innych ludzi najbardziej ich denerwują. Zdradzili też, z którym z byłych mieszkańców Domu Wielkiego Brata na pewno nie złapaliby kontaktu. Sprawdźcie!

Wiktoria Józefiok, Martyna Lewandowska i Seweryn Sroka walczą o przygodę życia! Każdy z nich chce zostać pełnoprawnym uczestnikiem nowej edycji programu Big Brother. komu się to uda? Dowiemy się już niedługo!

Z każdym wywiadem Martyna, Seweryn i Wiktoria zdradzają coraz więcej faktów o nich samych. Zależy im, by telewidzowie poznali ich jak najlepiej i zdecydowali, na kogo chcą zagłosować.

Tym razem cała trójka opowiedziała nam, jakich typów ludzi nie lubią. Odpowiedzieli też na dość trudne pytanie, które dotyczyło byłych mieszkańców Domu Wielkiego Brata.

Macie już swojego faworyta?

Głosujcie już teraz: jedna z tych osób 13 września pojawi się w Big Brotherze. I pamiętajcie: głosując, gracie o 5000 i 100 000 złotych!

GŁOSOWAĆ MOŻESZ TU >>> https://decyduj.online/

Martyna, Seweryn, Wiktoria - głosowanie

Martyna, Seweryn, Wiktoria - głosowanie

Zobacz też:

Martyna, Seweryn, Wiktoria chcą wejść do Domu Wielkiego Brata! Poznajcie lepiej kandydatów do 2. edycji Big Brothera.
Martyna, Seweryn, Wiktoria walczą o wejście do Domu Wielkiego Brata. Cała trójka usiadła na kanapie Dzień Dobry TVN i opowiedziała, dlaczego to właśnie Big Brother jest ich marzeniem!


Dodaj komentarz