Big Brother #NEWS

Droga Kamila do finału - najważniejsze momenty [PODSUMOWANIE]

wtorek, 10 grudnia 2019

Kamil Lemieszewski dołączył do grona uczestników 2. edycji Big Brothera w TVN 7!

Przypomnij sobie najlepsze i najśmieszniejsze momenty Kamila w programie!

Big Brother TVN 7: Najważniejsze momenty Kamila Lemieszewskiego w Domu Wielkiego Brata

Kamil Lemieszewski od początku wzbudzał ogromne emocje. Nie można mu odmówić osobowości, wyobraźni i nietuzinkowości. Jedni go nienawidzą, inni kochają.

Już od początku swojego pobytu w Domu Wielkiego Brata Kamil wykazywał się dużą pomysłowością. Razem z Dawidem założył PZBB, czyli Polski Związek Big Brothera, który trwa do dziś. Członkiem związku może zostać każdy uczestnik programu, musi jednak spełnić konkretne wymagania.

Kamil i Dawid zakładają stowarzyszenie.

To wtedy powstała nagroda "Kamila - debila", która przez całą edycję była przyznawana wtedy, kiedy członek stowarzyszenia zrobi... jakąś głupią rzecz danego dnia.

Stowarzyszenie.

Kamil lubi prezentować swoje wdzięki. Po wyjściu Przemka i nominacjach Wielki Brat urządził imprezę.  Kamil był oczywiście główną atrakcją wieczoru! I pomyśleć, że był to dopiero początek...
ZA OSTRE DO TV: Kamil prezentuje swoje talenty

Historia Kamila Lemieszewskiego zadziwiła chyba wszystkich! Jeszcze przez wiele tygodni toczyły się dyskusje w internecie, w których próbowano rozstrzygnąć - Kamil kłamał czy nie?

Obywatel świata przeżył już tak wiele, że spokojnie mógłby obdarzyć tym kilka osób. Wiele wypadków, pobić, wizyt w szpitalach, chorób...

Wyciąganie konia z ruchomych piasków w Mongolii czy usunięcie raka kombinerkami to tylko niektóre z przykładów jego bujnego życia.

Grupa słuchała jego opowieści w coraz większym zdumieniu. Niektórzy mówili otwarcie: Kamil ściemnia.

Kamil Lemieszewski był wszędzie i przeżył wszystko. Tak przynajmniej twierdzi... Ale czy grupa mu wierzy?

Od tego momentu relacje między Kamilem a resztą grupy zaczynają się psuć. Dochodzi do coraz poważniejszych spięć i nieprzyjemnych sytuacji. Kamil Lemieszewski jest najmniej lubianą postacią w Domu. Cała grupa ma dosyć jego zachowania i wszyscy są przeciwko niemu. Sytuacja staje się nie do zniesienia, kiedy na jednej z imprez Kamil wylewa piwo, którego w Domu Wielkiego Brata zdecydowanie brakuje.

Grupa kłóci się z Kamilem. Czy ktoś stanie w jego obronie?

Sytuacja zaognia się na tyle, że interweniować musi Wielki Brat. Grupie zostaje pokazany spot, w którym gwiazdy TVN czytają hejterskie opinie na swój temat. Analogiczna sytuacja zostaje zaaranżowana w Domu Wielkiego Brata. Mieszkańcy muszą powtórzyć rzeczy, które mówili o Kamilu za jego plecami.  Kamil dostaje natomiast propozycję. Po wysłuchaniu uczestników, może im wybaczyć, odejść z programu lub zdecydować o odejściu jednego z nich.

 

Kamil mierzy się z hejtem i dostaje zadanie. Czy usunie kogoś z programu?

Kamil mocno zaprzyjaźnia się z nową uczestniczką - Ewą. Oboje nie odstępują się na krok i spędzają razem każdą wspólną chwilę. Nietrudno zauważyć, że zaczyna łączyć ich coś więcej. Sytuacja jest jednak mocno skomplikowana, ponieważ Ewa czuje coś również do Natalii.
Zobaczcie video!
Ania nie do końca dogaduje się z nową uczestniczką - Natalią. Co było powodem nieporozumienia między mieszkankami Domu Wielkiego Brata?
Kiedy Ewa decyduje się wyjść z Domu Wielkiego Brata Kamil nie kryje smutku i rozczarowania. Są to dla niego wyjątkowo ciężkie chwile. Uczestnik nie rezygnuje jednak z wykonywania zadań i nie traci swojego wrodzonego optymizmu.
Kamil zwierza się Martynie z tęsknoty za Ewą. Czy nadal coś do niej czuje, mimo zranienia?
Kamil tańczy, reszta jeszcze śpi [POBUDKA] Energii Kamilowi nie brakuje! Cała reszta smacznie śpi w sypialni, a on od rana szaleje tanecznie w salonie.

Dlaczego według Kamila każdy dzień jest piękny? [POBUDKA] To bardzo śmiała teoria!


I tak oto najczęściej nominowany uczestnik dociera do finału programu i staje w szranki z Martyną oraz Wiktorem. Jaka przyszłość czeka Kamila?
Jaka przyszłość czeka Kamila?


Czy ma szansę na wygraną programu? O tym zdecydują widowcy. Swój głos możecie oddać tutaj.
Zobacz przygotowania do finału na live streamie w Player.pl!
Zobaczcie video!

Dodaj komentarz