Big Brother #NEWS

Bartek Boruc dumny z syna! Czy chłopiec zostanie wielkim piłkarzem?

środa, 7 sierpnia 2019

Bartek Boruc
Bartek Boruc

Syn Bartka Boruca osiąga coraz większe sukcesy w piłce nożnej. Dumny tata dokumentuje jego poczynania i chwali za osiągnięcia.

Bartek to wspaniały tata. Już w Domu Wielkiego Brata można było zauważyć, że mężczyznę łączy z synem niezwykle silna więź. Za każdym razem, gdy Blondyn mówił o swojej rodzinie, miał łzy wzruszenia w oczach. Zawsze też podkreślał, że jego żona i dziecko są dla niego najważniejsi.

Wygląda na to, że syn finalisty Big Brothera odziedziczył po swoim tacie wolę walki i odwagę, by sięgać po swoje marzenia. Mimo że młody Boruc nie jest związany z muzyką, to w swojej dziedzinie robi wszystko, by osiągnąć sukces.

Podczas trwania programu Blondyn dostał niespodziankę. W sekretnej przesyłce znalazł prezent od syna. Za pomocą rysunku chłopiec przekazał mu radosną nowinę o tym, że znalazł się w finale Pucharu Irlandii. Mężczyzna nie krył wzruszenia.

Bartek odpakowuje prezent od syna

 

Syn Bartka mocno dąży do tego, by w przyszłości zostać wielkim piłkarzem. Dumny tata chwali się jego sukcesami na Instagramie:

,,Człowiek który podąża za marzeniami i ciężko pracuje jak jego tata by dojść na sam szczyt❤️Ps. Sprawdźcie filmik w którym Olaf ogrywa obrońcę i bramkarza a na koniec strzela Gola😁'' - napisał pod ostatnim zdjęciem.

Trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia!

Bartek Boruc dumny z osiągnięć syna

Bartek Boruc dumny z osiągnięć syna
Zobacz też:

Bartek rozmawia z bliskimi

Dodaj komentarz

Powiązane newsy