Big Brother #TAKBYŁO

3 miesiące w Domu Wielkiego Brata – jak uczestnicy programu wracają do rzeczywistości?

poniedziałek, 17 czerwca 2019

Madzia Wójcik w studiu Big Brother Arena

Czy wyobrażasz sobie przeżyć 3 miesiące w całkowitej izolacji, bez kontaktu z najbliższymi i bez wiadomości ze świata? Oni też sobie tego nie wyobrażali, a jednak dali radę i dotrwali aż do wielkiego finału! Jak zwycięska czwórka uczestników Big Brothera zareagowała po wyjściu z Domu Wielkiego Brata? Sprawdź!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jak czuli się finaliści opuszczający Dom Wielkiego Brata w ostatnią niedzielę,

- jak swoją przygodę z programem wspomina zwyciężczyni – Madzia Wójcik,

- kiedy startuje nowa edycja programu Big Brother Polska.

Radek, Igor i Bartek – finaliści 6. edycji Big Brothera wreszcie na wolności!

Ostatnim godzinom w Domu Wielkiego Brata towarzyszyła dość nerwowa atmosfera. Gorączkowe przymierzanie outfitów, ogromna tęsknota za rodziną i ta jedna, wciąż powracająca myśl – „czy to właśnie ja wygram Big Brothera?”. Podobnie przeżywali to również widzowie, którzy aż do ostatniej chwili zaciekle walczyli o swoich ulubieńców, głosując na nich SMS-ami i czekając na ich wyjście. Ostateczne wyniki wyglądały następująco:

Jak uczestnicy reagowali na konieczność powrotu do normalnego życia? Przede wszystkim szczerymi łzami szczęścia – w końcu zobaczyli swoich najbliższych po raz pierwszy od 3 miesięcy – oraz wzruszenia na widok setek fanów skandujących ich imię i chcących po prostu „zbić piątkę”. Co do łez, pojawiły się również te spowodowane śmiechem, gdy oglądali swoje najlepsze momenty – a tych, jak doskonale wiemy, było niemało.

Na naszych bohaterów czekało też mnóstwo zaskakujących wiadomości. Bartek dowiedział się, że drużyna piłkarska jego syna awansowała, Radek zdziwił się wynikiem ostatnich wyborów, a Igor… został dziadkiem. Co prawda psim, ale i tak był bardzo dumny.

Wszyscy zgodnie przyznali, że powrót do codziennego trybu życia, bez kamer, Wielkiego Brata i widzów obserwujących każdy ich krok, nie będzie prosty i pewnie minie trochę czasu, nim przywykną do normalności. Zgodzili się również w kwestii tego, że pobyt w Domu Wielkiego Brata był świetną przygodą, która co prawda nieco ich odmieniła, ale w pozytywny sposób – i nie żałują niczego, co wydarzyło się przez te 3 miesiące.

Madzia Wójcik w DDTVN – jak się czuje po wielkiej wygranej?

Siódemka jest kobietą, Wielki Brat jest kobietą, i Big Brother 2019 wygrywa kobieta!

Właśnie tymi słowami Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca 7. edycji Big Brothera, powitała w studio jego zwyciężczynię, czyli Madzię Wójcik. Patrząc na nią, było wyraźnie widać te ogromne emocje, które kumulowały się przez całe 3 miesiące. W końcu tej zwykle wygadanej dziewczynie wręcz odjęło mowę, gdy po tak długiej rozłące zobaczyła swoich rodziców, wszystkich przyjaciół i Oleha, który zresztą wyskoczył na środek z bukietem kwiatów dla ukochanej.

To właśnie Madzia jako pierwsza odwiedziła studio Dzień Dobry TVN i udzieliła wywiadu – pierwszego „na wolności”. Jak się czuje po wyjściu z Domu Wielkiego Brata, i to w takim stylu? Jak sama przyznaje, wciąż jest trochę confused, i nie do końca wie, co się dzieje wokół niej. W końcu przez cały ten czas liczyła tylko na to, by wytrwać w programie kolejny tydzień, a udało jej się go wygrać!

W rozmowie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN Madzia zdradziła również, na co chce przeznaczyć 100 tysięcy złotych, które wygrała w programie. Według niej to świetny kapitał, który warto wykorzystać do założenia własnego biznesu – być może modowego, jako że już 3 miesiące temu wspominała o tym, że jest to jej największe marzenie. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za to, by się spełniło.

CZY WIESZ, ŻE…

Madzia zapowiedziała również, że część swojej wygranej przeznaczy na cele charytatywne, a jako cel wskazała organizacje zajmujące się bezdomnymi kotami i psami, ponieważ kocha zwierzęta.

Nowa edycja Big Brother Polska? Już tej jesieni!

Szósta edycja Big Brother Polska już za nami, a to może oznaczać tylko jedno: czas na siódmą! W ostatnim tygodniu show stacja oficjalnie potwierdziła, że program doczeka się kolejnej serii, i to naprawdę niedługo, bo już jesienią – wraz z premierą nowej ramówki.

Castingi do nowego Big Brothera co prawda dopiero ruszyły, jednak widzowie już poznali pierwszą osobę, która wprowadzi się do Domu Wielkiego Brata. To Karolina Włodarska, 27-letnia modelka z Warszawy. Dziewczyna wprowadziła się do mieszkańców na kilka dni przed finałem, aby poczuć atmosferę reality show i przygotować się do jesiennej edycji. Jak ocenia te chwile pod czujnym okiem kamer? Jak sama przyznała, jednoznacznie pozytywnie. Podobnie zresztą jej pobyt podsumowali widzowie, którzy już nie mogą się doczekać, aż Dom Wielkiego Brata znów zapełni się ciekawymi ludźmi.

Chciałbyś przeżyć przygodę życia, tak jak Madzia, Bartek i pozostali uczestnicy 6. edycji Big Brothera? Masz szansę stać się jednym z nich! Wypełnij nasz formularz i zgłoś się do nowej edycji show – być może to właśnie Ciebie szukamy!

 

Słowa kluczowe: Madzia Wójcik; Big Brother; Big Brother Polska; Dom Wielkiego Brata; Karolina Włodarska; Radek Palacz; Igor Jakubowski; Bartek Boruc; Wielki Brat

Dodaj komentarz

Powiązane newsy