Big Brother #TAKBYŁO

Przypominamy wielki finał pierwszego "Big Brothera"!

poniedziałek, 11 marca 2019

To był niezapomniany dzień dla polskiej telewizji. Z Domu Wielkiego Brata wyszła trójka finalistów, a wśród nich zwycięzca - Janusz Dzięcioł. Przypomnij sobie to wydarzenie!

Emocje towarzyszące finałowi pierwszej edycji "Big Brothera" były ogromne!

BIG BROTHER - PREMIERA 17 MARCA O 20:00 W TVN 7

Od finału pierwszej edycji "Big Brothera" mija właśnie 18 lat. Wygraną Janusza Dzięcioła śledziło na żywo prawie 10 milionów widzów!

W wielkim finale znalazła się trójka uczestników - Manuela Michalak, Małgorzata Maier i Janusz Dzięcioł. Ostatecznie nagrodę w wysokości 500 tysięcy złotych otrzymał strażnik miejski Janusz.

Zobacz, co słychać dzisiaj u uczestników:

Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników pierwszej edycji Big Brothera. Jak po latach wspominają program, co radzą nowym uczestnikom? Jak zmieniło się ich życie? Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński „Gulczas” zdradzili, co teraz u nich słychać, jak dziś wyglądają?
Zobacz też:

Kilkadziesiąt dni bez "normalnych" rozrywek pobudziło u uczestników pierwszej edycji "Big Brothera" wielką kreatywność. Sporty, konkursy, sesje fotograficzne, a nawet występy - to wszystko mogliśmy oglądać w ich wykonaniu.
Big Brother wraca na antenę już w niedzielę 17 marca o 20:00 do TVN 7.

Zobacz, jak zmieniają się ludzie odcięci od świata i Internetu.

Dodaj komentarz

Powiązane newsy