Big Brother #TAKBYŁO

Najlepsze zadania tej edycji!

poniedziałek, 5 sierpnia 2019

Madzia Wójcik
Madzia Wójcik

Przypominamy zabawne zadania od Wielkiego Brata.

Zamiana ról

Każdy z uczestników musiał wcielić się w innego mieszkańca Domu Wielkiego Brata.
Madzia starała się możliwie wiernie oddać Igora. Także było dużo mówienia o kobietach, goleniu miejsc intymnych i alergii. Radek idealnie wcielił się w gadatliwego Bartka. 

Łukasz powtarzał Madzi jak bardzo ją kocha. Nietrudno zgadnąć kogo naśladował. Jednak mistrzem aktorskich umiejętności okazał się Igor, który naśladował Madzię.

Zamiana ról, czyli uczestnicy naśladują siebie nawzajem.

Madzia czyta z ruchu warg

Zagłuszające słuchawki i trzech chłopaków, którzy mówią głośno i wyraźnie - taki zestaw dostała Madzia. Wielki Brat wymyślił, że ma odczytać z ruchu warg kolegów teksty piosenek o innych uczestnikach.

Madzia czyta z ruchu warg chłopaków

Powrót do PRL-u

Uczestnicy Big Brothera przenieśli się do PRL-u, a ich zadaniem było jak najlepiej wczuć się w klimat tych czasów. Z uwagi na dobro całej społeczności w tygodniu PRL Wielki Brat zachęcił wszystkich do składania donosów. Uczestnicy mieli udawać się do pokoju zwierzeń za każdym razem, gdy tylko zobaczą niewłaściwe czy niedozwolone zachowania, które mogłyby zaszkodzić interesom grupy.

Dom Wielkiego Brata cofnął się w czasie!

Tydzień medialny w Domu Wielkiego Brata

Grupa dostała zadanie poprowadzenia własnej stacji – Big Brother TV. Uczestnicy stanęli przed wyzwaniem ustalenia ramówki, a następnie wcielenia się w rolę reżyserów, aktorów, dziennikarzy i gwiazd. Dyrektorką programową całego przedsięwzięcia została Magda Zając.

W Domu Wielkiego Brata ruszyła BB TV!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy