Big Brother #TAKBYŁO

Szkoła i studniówka w Domu Wielkiego Brata!

piątek, 21 czerwca 2019

Szkoła w Domu Wielkiego Brata!

Tydzień szkolny w programie Big Brother sprawił, że mieszkańcy mogli na nowo poczuć się jak uczniowie.

Szkoła w Domu Wielkiego Brata

Uczestnicy otrzymali od Wielkiego Brata mundurki, ławki, krzesła i tablice z materiałami dydaktycznymi. Każdy z mieszkańców wcielił się w rolę ucznia i nauczyciela, a oceny z zajęć wpisywano do dziennika.

Jednak nie obyło się bez pewnego sprzeciwu. W grupie pojawiła się buntowniczka. Marchewce nie spodobał się pomysł noszenia spódnicy. Na szczęście uczestnikom udało się namówić dziewczynę do założenia kompletnego stroju.

Klaudia nie chce założyć spódnicy.

 

Wielki Brat wyznaczył Justynę jako dyżurną. W nagrodę za wywiązanie się ze swoich obowiązków dostała immunitet. Zobaczcie, jak zareagowała grupa.

Justyna otrzymała immunitet, ale musi spełnić warunek!
Justyna dostała immunitet

 

Justyna i Magda Zając zostały postawione przed niemałym wyzwaniem. Uczestniczki miały przeprowadzić debatę na temat polowań. Kto popierał, a kto był przeciwny? To była gorąca dyskusja!

Debata o polowaniu: kto popiera, a kto jest przeciw?

 

Najlepszym uczniem okazał się Radek. W nagrodę za najwyższą średnią dostał od Wielkiego Brata możliwość otrzymania paczki od rodziny. Hanys zdecydował się zrezygnować z nagrody i przekazać ją Bartkowi. Dzięki koledze Blondyn dowiedział się, że jego syn wygrał turniej piłkarski.

Radek oddaje swoją nagrodę
Bartek odpakowuje prezent od syna

 

W tamtym tygodniu miało miejsce jeszcze wzruszające wydarzenie. Klaudia postanowiła otworzyć się przed grupą i opowiedzieć wszystkim swoją historię.

Klaudia i jej talk-show.

 

Wielki Brat zarządził zorganizowanie strajku nauczycieli. Do tego zadania wyznaczył Klaudię, Madzię i Bartka. Dzięki temu mogli wywalczyć dodatkowe pieniądze. W tym czasie uczniowie na pomoście pili piwo i palili papierosy.

Uczniowie dowiadują się o strajku
Strajk nauczycieli w Domu Wielkiego Brata

 

W nagrodę za dobre wyniki na maturze, mieszkańcy mogli urządzić sobie studniówkę! To była niesamowita impreza! Zobaczcie, jak bawili się uczniowie.

Matura w Domu Wielkiego Brata
Gorąca impreza w Domu Wielkiego Brata!

 

Po pewnym czasie impreza przeniosła się do... Pokoju Zwierzeń!

Impreza w Pokoju Zwierzeń

Dodaj komentarz

Powiązane newsy