Big Brother #TAKBYŁO

Najzabawniejsze momenty tygodnia: Ludzkie baterie

czwartek, 15 sierpnia 2019

Madzia i Iza jedzą robaki

Zadanie, które przygotował dla uczestników Wielki Brat w siódmym tygodniu, wywołało skrajne emocje. Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata mieli zostać „żywymi bateriami”.

Padło na Izę i Madzię, które od tej pory, przy każdym spadku energii były rażone prądem.

Baterie rozładowywały się w konkretnych sytuacjach, a dokładniej, w wyniku decyzji pozostałym uczestników programu. Dodatkowo, wszyscy mieli do wykonania zadania, od których powodzenia, zależał poziom baterii.

Ładowanie baterii i robaki.


Pierwszą osobą w pokoju multimedialnym był Radek, któremu Wielki Brat zaproponował dostęp do newsów z Polski i świata od początku edycji Big Brothera 2019. Jednak w obawie o rozładowanie baterii uczestnik zdecydował się nie skorzystać z oferty. Oleh natomiast odrzucił ofertę usłyszenia wiadomości od swojej dziewczyny.

Oleh odrzuca propozycję Wielkiego Brata

Bartek w zamian za 30% baterii mógł porozmawiać z rodziną. Była to wyjątkowa chwila, która wzruszyła całą grupę.

Bartek rozmawia z bliskimi

Wielki Brat kusi uczestników różnymi okazjami do zakupów. Madzi zaproponował zakup konturówki. Uczestniczka programu, nie wahała się, mimo, że czekało ją porażenie prądem.

Madzia kupuje konturówkę

Iza dostała propozycję: trzy paczki papierosów za 20% baterii. Papierosy i alkohol były deficytowym towarem w Domu Wielkiego Brata. Jaka była jej decyzja?

Czy Iza przynajmniej papierosy od Wielkiego Brata?

Zadanie tygodniowe - zostało zaliczone!
Podsumowanie zadania tygodniowego - baterie.

Dodaj komentarz

Powiązane newsy