Big Brother #TAKBYŁO

Dodatkowe zakupy, obrażony Oleh i odejście Izy, czyli skrót odcinka 63.

wtorek, 4 czerwca 2019

Skrót odcinka 63.

Miniony tydzień był pełen emocji! Tych pozytywnych, jak i negatywnych...

Uczestnicy zdobyli dodatkowe pieniądze na zakupy!

W związku z niezaliczeniem zadania tygodniowego, uczestnicy dostali tylko 400 zł na zakupy. Gdyby tego było mało, Madzia przekroczyła ustalony budżet i mieszkańcy musieli oddać niektóre zakupione produkty. Jednak Wielki Brat zlitował się nad swoimi podopiecznymi i umożliwił im ''wyłowienie'' dodatkowej kwoty na zakupy. Grupa zmobilizowała się bardzo szybko i w zadaniu z łowieniem rybek, udało im się zdobyć pieniądze, których tak bardzo brakowało. Na co je wydali?

 

Dlaczego Oleh jest zły na Madzię?

W tym odcinku zobaczyliśmy również Oleha obrażonego na Madzię. Dziewczyna bez skutku próbowała załagodzić sytuację i dogadać się z chłopakiem. Dlaczego Oleh jest zły na swoją ukochaną? Tego chyba nie wie nawet on...

 

Iza Mączka odchodzi z programu, czyli psikus Wielkiego Brata!

W trakcie niedzielnego odcinka Wielki Brat zaskoczył wszystkich! Początkowo ogłosił, że program opuszcza Łukasz Darłak. Gdy jednak chłopak chciał już wyjść poza teren rezydencji, okazało się, że drzwi są... zamknięte. Nagle Wielki Brat oznajmił, że z programu powinien odejść ktoś inny! Zwróćcie uwagę na reakcję uczestników! To trzeba zobaczyć!

 

Zobacz też:

Iza Mączka wychodzi z Domu Wielkiego Brata. Ale to nie było zwykłe wyjście!
Dodatkowe zakupy!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy