Big Brother #TAKBYŁO

Co zyskali uczestnicy polskiego Big Brothera?

poniedziałek, 11 marca 2019

Kilkadziesiąt dni bez "normalnych" rozrywek pobudziło u uczestników pierwszej edycji "Big Brothera" wielką kreatywność. Sporty, konkursy, sesje fotograficzne, a nawet występy - to wszystko mogliśmy oglądać w ich wykonaniu.

Gdy rozpoczynali swoją przygodę z Big Brother reality show, byli „zwykłymi” ludźmi. Dzięki popularności programu niemalże z dnia na dzień stali się rozpoznawalni i zyskali status celebrytów. Zobacz, co jeszcze zyskali uczestnicy Big Brothera!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jak wyglądało życie uczestników Big Brother TV reality show po zakończeniu programu,
- którzy uczestnicy Big Brothera postanowili kontynuować karierę w telewizji,
- kiedy obejrzymy nową edycję programu Big Brother Polska.

Big Brother reality show – sprawdź, jak udział w programie zmienił życie uczestników!

Gdy na ekrany polskich telewizorów trafiła pierwsza edycja Big Brothera, internet dopiero raczkował, a portale społecznościowe jeszcze nie istniały. Udział w programie był zatem jednym z niewielu sposobów na to, by się wybić i szybko stać się rozpoznawalnym. Mimo wszystko uczestnicy Big Brothera i tak byli zaskoczeni tym, jaką popularność zyskali po wyjściu z Domu Wielkiego Brata.

Czy to dobrze? Jak się okazało, dla niektórych uczestników sława była zbyt dużym obciążeniem. W ostatnim wywiadzie Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji programu telewizyjnego Big Brother, opowiedział o tym, jak popularność spadła na niego z dnia na dzień i stała się nieco męcząca – nie mógł np. wyjść z banku, ponieważ tłum fanów niemalże zablokował główne wyjście. Jak widać, sława ma zawsze dwa oblicza.

Zobacz, którzy uczestnicy Big Brothera pozostali w blasku fleszy!

Niektórzy z uczestników pierwszej edycji programu Big Brother Polska postanowili skorzystać ze sławy, którą zyskali po zakończeniu programu – po wyjściu z Domu Wielkiego Brata otrzymali w końcu szereg propozycji pracy przed kamerą. Tak było np. w przypadku Manueli Michalak, która zajęła drugie miejsce w wielkim finale. Fani jej zaraźliwego śmiechu i pozytywnej energii mogli ją zobaczyć ją w programie Maraton Uśmiechu. Później brała jeszcze udział w kilku mniejszych produkcjach, lecz coraz rzadziej pojawiała się na ekranach, aż w końcu postanowiła z tym skończyć i całkowicie zmienić branżę. Dziś prowadzi własny salon fryzjerski oraz zajmuje się dystrybucją włosów do przedłużania.

 

WARTO WIEDZIEĆ

Uczestnicy pierwszej edycji Big Brothera wzięli też udział w dwóch filmach w reżyserii Jerzego Gruzy: Gulczas, a jak myślisz? i Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja. Obie produkcje spotkały się z ogromnym entuzjazmem ze strony fanów.

 

Ze swojej popularności po wyjściu z Domu Wielkiego Brata skorzystał również Klaudiusz Ševković. Jego kariera telewizyjna rozpoczęła się od dwóch programów kulinarnych – w końcu z zawodu jest kucharzem – które jednak nie zyskały większego rozgłosu. Później próbował też w swoich sił w Telezakupach Mango, jak również w branży muzycznej – nagrał album Optymista. Co ciekawe, on też postanowił zakończyć swoją karierę w show-biznesie. Dziś spełnia się w roli menadżera polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej.

Big Brother Polska – dowiedz się, kiedy startuje nowa edycja!

Informacja o powrocie wielkiego hitu sprzed niespełna 20 lat pojawiła się już jakiś czas temu. Teraz możemy to potwierdzić – Big Brother wraca i to w lekko odświeżonej formie. Już 17 marca w Domu Wielkiego Brata zamieszkają nowi uczestnicy pragnący zyskać taką sławę i rozpoznawalność jak uczestnicy pierwszej edycji.

Co wiadomo o nowym Big Brotherze? Program będzie emitowany na antenie TVN7 w następującym trybie:

  • od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 pojawi się podsumowanie dnia,
  • w środy o 20:00 zostaną podane nominacje do opuszczenia programu. Od tej pory można będzie głosować SMS-ami i przez formularz na oficjalnej stronie programu,
  • w niedzielę o 20:00 poznamy wyniki głosowania telewidzów, a jeden z uczestników będzie musiał wrócić do domu.

W niedzielę o 18:00 będzie też można zobaczyć podsumowanie całego tygodnia w Domu Wielkiego Bratana antenie TVN.

Nie możesz się doczekać nowej edycji programu Big Brother Polska? My również! Oglądaj z nami pierwszy odcinek już 17 marca o 20:00 w TVN7!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy