Big Brother #TAKBYŁO

Czy Piotr Lato podbił polską scenę muzyczną?

wtorek, 26 lutego 2019

Piotr Lato
Piotr Lato

Piotr Lato był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników Big Brothera. Romantyczny chłopak z gitarą i szelmowskim uśmiechem podbijał serca milionów Polek, ale czy cieszył się popularnością wśród pozostałych mieszkańców Domu Wielkiego Brata? Dowiedz się, co się działo z sympatycznym Picią po programie!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- Piotr Lato – czy był lubiany przez uczestników Big Brothera,
- dlaczego Picia musiał opuścić program telewizyjny Big Brother,
- jak potoczyły się losy Piotra Lato po programie,
- kiedy i gdzie obejrzeć nową edycję Big Brother reality show.

 

Piotr Lato – zobacz, jak wyglądała jego przygoda w Big Brotherze

Piotr Lato, znany również jako Picia, od początku programu był outsiderem o romantycznej duszy. Pierwsze dni w willi Wielkiego Brata nie były dla niego łatwe – nie mógł złapać z nikim kontaktu, co później znalazło odzwierciedlenie w pierwszych nominacjach, w których Piotr Lato zyskał aż 4 głosy – uzasadniane głównie tym, że inni uczestnicy Big Brothera nie mieli o czym z nim rozmawiać i do tej pory się z nim nie zaprzyjaźnili. Pici udało się jednak uniknąć opuszczenia programu przy pierwszych eliminacjach Big Brothera. Później było już tylko lepiej.

Pozostali mieszkańcy Domu Wielkiego Brata polubili przystojnego chłopaka z gitarą i po kolejnych nominacjach Piotr Lato był bezpieczny. Potem Picia zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Powiedział współlokatorom, że jeśli nie będą mieli na kogo głosować, mogą nominować go do opuszczenia Big Brothera, z czego wielu uczestników skorzystało i losy Piotra Lato w programie znów wisiały na włosku. Widzowie nie pozwolili jednak Pici na odejście, ale nie uchroniło go to przed zakończeniem przygody z Domem Wielkiego Brata.

Zobacz, w jakich okolicznościach Piotr Lato opuścił Big Brothera!

Przy kolejnej nominacji Piotr Lato rywalizował z Sebastianem Florkiem. W dniu ogłoszeniu wyników eliminacji Big Brothera obaj byli zajęci pakowaniem walizek i rozmową, w której wyjawili sobie nawzajem, że Picia nominował Sebastiana, a Sebastian Piotra. Zwycięsko z tej rozgrywki wyszedł Piotr Lato, ale nie na długo. Rozmowa chłopaków była jawnym naruszeniem zasad Big Brother reality show. Kara od Wielkiego Brata była surowa – Piotr Lato dostał godzinę na spakowanie swoich rzeczy i opuszczenia willi w Sękocinie. Decyzja była nieodwoływalna.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Po dyscyplinarnym wyrzuceniu Piotra Lato z Big Brothera wielu widzów tęskniło za sympatyczną postacią Pici. Twórcy programu postanowili więc przeprowadzić głosowanie, w którym zapytali, czy Picia powinien zostać specjalnym reporterem Big Brothera. Niemal 100% głosów zostało oddanych na „tak”.

 

Dowiedz się, co się działo z Picią po Big Brother TV reality show!

Piotr Lato zakończył udział w programie telewizyjnym Big Brother, ale to jedynie otworzyło mu drogę do tego, o czym zawsze marzył – kariery muzycznej. Przez lata trzymał się raczej z dala od mediów, choć można go było zobaczyć w programach muzycznych typu talent show, niestety bez większych sukcesów. Picia nie przestał nigdy gonić za swoimi marzeniami – zaczął współpracować ze Zbyszkiem Hołdysem i Arturem Gadowskim i wiele się od nich nauczył. Piotr Lato ciągle zajmuje się muzyką i z tego też się utrzymuje. Ciągle jednak czekamy na spektakularne podbicie rynku przez tego sympatycznego uczestnika Big Brothera.

Zobacz, co musisz wiedzieć o nowej edycji Big Brothera!

Twórcy programu zaskoczyli nas decyzją o powtórzeniu formatu Big Brother Polska – jego emisja zacznie się już 17 marca! Codzienne relacje z Domu Wielkiego Brata będzie można śledzić w stacji TVN 7 o godzinie 20:00. W niedzielę będziemy świadkami nominacji uczestników Big Brothera oraz ich eliminacji. Co więcej, na kanale TVN 7 możesz śledzić także talk-show z udziałem gości i live stream z Domu Wielkiego Brata – jego emisja będzie miała miejsce od poniedziałku do czwartku o 23:00. Big Brother pojawi się także na stacji TVN – raz w tygodniu, w niedzielę o 18:00, obejrzymy tam podsumowanie tygodnia. Dostępny będzie również stream z Domu Wielkiego Brata w Player.pl – tam znajdziesz też archiwalne odcinki.

Jeśli chcesz wpływać na losy bohaterów Big Brother reality show, możesz oddawać głosy na swoich ulubieńców SMS-em oraz online. Co więcej, na oficjalnej stronie programu możesz za darmo głosować na zadania, które będą wykonywali mieszkańcy Domu Wielkiego Brata.

Dodaj komentarz

Powiązane newsy