Big Brother #TAKBYŁO

Janusz Dzięcioł – jak potoczyły się losy zwycięzcy Big Brothera?

środa, 27 lutego 2019

"Big Brother", I edycja
"Big Brother", I edycja

Od strażnika miejskiego do polityka – tak w dużym skrócie można podsumować karierę Janusza Dzięcioła, zwycięzcy pierwszej edycji Big Brother reality show. Czy po programie pozostał w blasku fleszy, czy powrócił do dawnego życia? Sprawdź, jak wyglądało życie Janusza Dzięcioła po wygraniu głównej nagrody Big Brother Polska!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

-  czym Janusz Dzięcioł zaskarbił sobie sympatię widzów Big Brother Polska,
- czy po zakończeniu programu telewizyjnego Big Brother pozostał w show-biznesie,
- od kiedy można śledzić losy nowych uczestników Big Brothera.

 

Sprawdź, za co pokochali go widzowie Big Brother TV reality show

Janusz Dzięcioł od początku nieco odstawał od reszty uczestników Big Brothera. Duże znaczenie miało to, że był po prostu sporo starszy od kolegów – wchodząc do Domu Wielkiego Brata miał bowiem 47 lat. Spokojny i zrównoważony strażnik miejski ze Świecia od razu zaskarbił sobie sympatię telewidzów – najpewniej z powodu kontrastu, jaki stanowił względem innych, bardziej wyluzowanych i rozrywkowych mieszkańców domu. Faktem jest, że jego spokojny charakter nie irytował, a podbił serca zarówno kolegów, jak i fanów – dlatego przez cały czas trwania programu tylko 2 razy nominowano go do jego opuszczenia, co w efekcie doprowadziło go do wygranej.

Zobacz, jak potoczyła się kariera Janusza po wyjściu z Domu Wielkiego Brata

W 2001 roku twarz Janusza Dzięcioła była jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce. W końcu ponad 4 miliony osób śledziły jego losy z zapartym tchem i pomagało mu w dotarciu do finału oraz w wygraniu głównej nagrody. Nic dziwnego, że po upragnionym powrocie do Świecia wróżono mu świetlaną przyszłość w polskim show-biznesie.

Okazuje się jednak, że losy ulubieńca widzów Big Brother Polska potoczyły się zupełnie innym torem, a długotrwały stres i życie pod nieustannym nadzorem nie pozostały bez echa. Niedługo po wygranej i opuszczeniu Domu Wielkiego Brata stan zdrowia Janusza nagle się pogorszył i doznał wylewu. Choć stosunkowo szybko powrócił do zdrowia, nie zdecydował się na kontynuację życia pośród kamer i fleszy. Zamiast tego zainteresował się… polityką – został posłem na Sejm VI i VI kadencji. W 2016 roku Dzięcioł definitywnie zakończył swoją ponad 10-letnią przygodę z polityką i rozpoczął pracę w Ośrodku Pomocy Społecznej w Świeciu, gdzie spełniał się jako rzecznik prasowy. Dziś 66-letni zwycięzca programu telewizyjnego Big Brother korzysta już z uroków życia na emeryturze i – jak sam przyznaje – skupia się na rozpieszczaniu wnuczek.

 

CIEKAWOSTKA

Czy wiesz, co Janusz zrobił z nagrodą pieniężną, którą otrzymał po wygranej w Big Brother TV reality show? W ostatnich wywiadzie w Dzień Dobry TVN odpowiedział na nurtujące wielu pytanie. Choć w czasie emisji programu twierdził, że wygrane pieniądze posłużą mu do sponsorowania sportu, wykorzystał je na bardziej przyziemne cele – wybudował dom dla rodziny, kupił samochód i wyprawił wesele jedynej córce.

 

Czy nowi uczestnicy Big Brother Polska podzielą los Janusza? Zobacz, kiedy rusza emisja programu!

Słyszałeś pogłoski o rzekomym powrocie kultowego reality show sprzed ponad dekady? Wreszcie możemy to oficjalnie potwierdzić – Big Brother Polska powraca, a nowi uczestnicy znów rozpoczną walkę o sympatię widzów, ogromną popularność oraz niemałą nagrodę pieniężną. Castingi już trwają, a uczestnicy mają wprowadzić się do naszpikowanego kamerami domu już 17 marca.

Co wiadomo o nowej edycji? Za jej powstaniem stoi grupa Endemol oraz stacja TVN 7 – i to właśnie na jej antenie zobaczysz najwięcej programów poświęconych show. Znana jest również prowadząca nowej edycji – zostanie nią Agnieszka Woźniak-Starak, polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Sam harmonogram emisji Big Brother TV reality show wygląda naprawdę obiecująco. Okazuje się bowiem, że każdego dnia na ekranie zobaczysz przynajmniej jeden program poświęcony mieszkańcom Domu Wielkiego Brata. Do dyspozycji najbardziej dociekliwych telewidzów zostanie też oddany live stream na stronie Player.pl. Głosowanie na faworytów będzie możliwe od niedzieli do niedzieli przy użyciu SMS-ów lub oficjalnej strony https://bigbrother.tvn.pl – a jego wyniki zostaną ogłoszone w każdą niedzielę o 20:00.

Już 17 marca Dom Wielkiego Brata zasiedlą nowi uczestnicy pragnący podzielić los Janusza Dzięcioła i wygrać najbardziej rozpoznawalne reality show na świecie. Oglądaj ich zmagania wraz z nami i pamiętaj – Wielki Brat patrzy i widzi wszystko!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy