Big Brother #TAKBYŁO

Klaudiusz Ševković – czy nadal lubi życie w blasku fleszy?

środa, 27 lutego 2019

Uczestnicy I edycji świetnie bawili się w domu Wielkiego Brata. Przypomnijcie sobie najciekawsze momenty!

Nie ma wątpliwości – to uczestnicy Big Brothera tacy jak Klaudiusz Ševković sprawiali, że z wypiekami na twarzy śledziliśmy na bieżąco wydarzenia w programie. Sprawdź, czym dziś zajmuje się Klaudiusz z pierwszej edycji reality show!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie były losy Klaudiusza Ševkovića w Domu Wielkiego Brata,
- jak wyglądała celebrycka kariera Klaudiusza po Big Brotherze,
- gdzie jest i co dziś robi gwiazda Big Brothera Klaudiusz Ševković,
- kiedy rozpocznie się nowa edycja Big Brothera i gdzie możesz ją oglądać.

 

Klaudiusz Ševković w Big Brother reality show – przypomnijmy jego przygody

Klaudiusz Ševković, obok takich postaci jak Gulczas czy Manuela Michalak, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników Big Brothera znanych z pierwszej edycji programu. W 2001 roku 30-letni Klaudiusz mieszkał w Niemczech, a do Polski miał przyjechać tylko na urlop. Postanowił jednak zostać, by spróbować swoich sił w eliminacjach Big Brothera. Był już wtedy zawodowym kucharzem, dlatego szybko zaskarbił sobie sympatię innych mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Przez żołądek do serca! W trakcie swojego pobytu w willi Big Brothera dał się też poznać jako utalentowany muzyk i dobry, lojalny kolega. Razem z Piotrem Gulczyńskim i Sebastianem założyli trio Sękocińscy DJ-e, a nawet nagrali letni przebój z Norbim!

Na fali sławy – co robił Klaudiusz Ševković po Big Brotherze?

Choć Klaudiusz Ševković zajął jedynie 5. miejsce w Big Brotherze, reality show przyniosło mu niesamowitą rozpoznawalność. Trzeba przyznać, że wykorzystał tę szansę, jak tylko mógł. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata wspólnie z innymi uczestnikami Big Brothera wystąpił w filmie „Gulczas, a jak myślisz?”. Spróbował swoich sił w prowadzeniu własnego kulinarnego show „Wielka niespodzianka Klaudiusza”, nagrał album „Optymista” i napisał dwie książki o swoim udziale w Big Brotherze: „Sękocin od kuchni” oraz „Smak sukcesu”. Doświadczenie medialne pomogło mu też wybić się w lokalnej polityce.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata Klaudiusz Ševković występował w telezakupach Mango. Grono fanów z entuzjazmem przyjęło świeżość, jaką celebryta wniósł do reklam – był autentyczny, a to podobało się widzom.

 

Kucharz z Big Brothera 18 lat później – co dziś robi Klaudiusz Ševković?

Gdzie jest i czym zajmuje się Klaudiusz 18 lat po emisji pierwszej edycji polskiego Big Brothera? Choć obecnie rzadziej widujemy go na ściankach, były mieszkaniec Domu Wielkiego Brata i celebryta wciąż jest pamiętany przez widzów. Po czasach brylowania w show-biznesie zdecydował się zająć „poważniejszymi sprawami”.

Od kilku lat pracuje jako project manager w firmie organizującej eventy golfowe – w ramach tego zajęcia często podróżuje po świecie. Nie zapomina jednak o lokalnych obowiązkach – od trzech kadencji jest chorzowskim radnym, a także prezesem żeńskiego klubu sportowego KPR Ruch Chorzów. Co więcej, Klaudiusz Ševković w 2007 roku został menedżerem polskiej reprezentacji kobiet w piłce ręcznej! W życiu prywatnym były uczestnik Big Brothera jest mężem i ojcem dwójki dorosłych już dzieci.

Powrót Big Brothera! Zobacz, kiedy startuje nowa edycja reality show

Big Brother wraca na antenę! Nowa edycja słynnego reality show startuje już 17 marca. Losy uczestników będzie można śledzić codziennie na TVN 7. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 zobaczymy podsumowanie wydarzeń danego dnia w Domu Wielkiego Brata, a o 23:00 – talk-show z udziałem gości i transmisją live. Program obejrzymy także codziennie od piątku do niedzieli o 20:00 na TVN 7. Dodatkowe, specjalne podsumowanie wydarzeń Big Brothera będzie też emitowane w każdą niedzielę o 18:00 na antenie TVN.

Najbardziej emocjonujące momenty Big Brothera, czyli cotygodniowe nominacje do opuszczenia Domu i ogłoszenie wyników głosowania, także będzie można oglądać na TVN 7. W każdą niedzielę uczestnicy będą typować osoby, które mają odpaść z programu. Po głosowaniu przez telewidzów, również w niedzielę, poznamy uczestnika wybranego do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Na swoich faworytów będzie można głosować przez SMS lub online. Dodatkowo w tej edycji widzowie mają okazję wpływać na przygody uczestników Big Brothera – na oficjalnej stronie programu znajdziemy bezpłatne głosowania na zadania, które będą wykonywać mieszkańcy willi w Sękocinie.

Oglądaj transmisję na żywo z Domu Wielkiego Brata! Live stream znajdziesz na stronie Player.pl. W serwisie będzie można obejrzeć również archiwalne odcinki. Nie przegap startu najnowszej edycji Big Brothera – już 17 marca w TVN 7!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy