Big Brother #TAKBYŁO

Małgorzata Maier z Big Brothera – jak potoczyła się jej kariera?

poniedziałek, 4 marca 2019

"Big Brother", I edycja
"Big Brother", I edycja

Jedna z trojga finalistów Big Brothera – wówczas 34-letnia Małgorzata Maier – to była właścicielka sklepu odzieżowego i agencji modelek. Do programu przyszła, by zasmakować sławy i odmienić swój los. Jak poradziła sobie w Domu Wielkiego Brata i co robiła po programie? Dowiedz się wszystkiego o Małgorzacie Maier!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jak przebiegał udział Małgorzaty Maier w programie,
- co Małgorzata Maier robiła po zakończeniu Big Brothera,
- czy Gosia była lubiana przez uczestników Big Brothera,
- kiedy i gdzie obejrzeć nową edycję Big Brother reality show.

 

 

Małgorzata Maier – sprawdź, czym zasłynęła w programie Big Brother!

Małgorzata Maier była uczestniczką Big Brothera, która spędziła w Domu Wielkiego Brata najwięcej czasu ze wszystkich. O jej pojawieniu się w programie zadecydowali widzowie – była jedną z 10 osób biorących udział w nominacjach „Ty wybierasz”. Wraz z Sebastianem Florkiem wygrała w głosowaniu i to właśnie oni jako pierwsi pojawili się w willi w Sękocinie, by przygotować sypialnie dla siebie i pozostałych uczestników Big Brothera.

Małgorzata Maier nie zawsze postępowała zgodnie z zasadami i mało brakowało, by musiała opuścić Dom Wielkiego Brata przed czasem. Pierwszy raz złamała regulamin Big Brother reality show już w pierwszym tygodniu, gdy rozmawiając pod wpływem alkoholu z Anną Baranowską, uzgodniła, że w czasie nominacji zagłosuje na Alicję Walczak. Wielki Brat nie wyciągnął jednak z tego postępku żadnych konsekwencji. Inaczej stało się przy trzecich nominacjach programu Big Brother – po głosowaniu Małgorzata Maier powiedziała Alicji, że głosowała na Sebastiana. Wielki Brat postanowił ponownie oddać los Gosi w ręce telewidzów. Ci zdecydowali jednak, że uczestniczka powinna pozostać w willi w Sękocinie.

Sprawdź, czy Gosia była lubiana przez uczestników Big Brtohera!

Czy uczestnicy Big Brothera żywili sympatię do Małgorzaty Maier? Początkowo była lubiana przez wszystkich – w czasie pierwszych nominacji w pokoju zwierzeń jej imię nie padło ani razu. Sytuacja zmieniła się jednak w przeciągu kolejnych dwóch tygodni – drugie nominacje skutkowały uzyskaniem przez Gosię aż 5 głosów. Zarzucano jej, że nie jest sobą, ma słomiany zapał i jest zbyt wymagająca. Małgorzata Maier szybko zrozumiała, że musi się zmienić, aby pozostać w Big Brother TV reality show. Dzięki temu błyskawicznie odzyskała sympatię mieszkańców Wielkiego Brata i w kolejnych nominacjach dostawała maksymalnie jeden głos, co doprowadziło ją aż do finału.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Choć Małgorzata Maier była oszczędzana przez mieszkańców Domu Wielkiego Brata w nominacjach, najwyraźniej nie zyskała sympatii telewidzów. W wielkim finale zdobyła zaledwie 5,55% głosów, podczas gdy Janusz Dzięcioł 66,84%, a Manuela Michalak 27,61%.

 

Zobacz, co się działo z Gosią po Big Brother reality show!

Po programie Big Brother Małgorzata Maier została prowadzącą dwóch programów o tematyce wnętrzarskiej – Dom pełen pomysłów oraz Kto Was tak urządził. Mimo że ich potencjał był spory, a formuła popularna, nie przyniosły one spodziewanego sukcesu, a Gosia nie zrobiła kariery w telewizji, choć próbowała także swoich sił jako pogodynka pod okiem Tomasza Zubilewicza. Ostatecznie postanowiła realizować się w swojej pasji i zajęła się projektowaniem ubrań i malowaniem na tkaninach. Przynosi jej to największą satysfakcję, a także zapewnia dostatnie życie.

Nowa edycja Big Brothera! Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać!

Big Brother powraca! Nowa edycja rozpocznie się już 17 marca i będzie można ją śledzić codziennie na antenie TVN 7 – od poniedziałku do czwartku podwójne relacje z Domu Wielkiego Brata, a o 23:00 talk-show z gośćmi i transmisją na żywo z domu, od piątku do niedzieli zaś jeden program o 20:00. W każdą niedzielę przeprowadzane będą nominacje oraz eliminacje wybranego przez widzów uczestnika – oba wydarzenia będą miały miejsce w programie emitowanym o 20:00. Losy uczestników Big Brothera możesz śledzić także na antenie TVN – w niedzielę o 18:00 emitowane będzie podsumowanie tygodnia. Po raz pierwszy w historii Big Brother Polska dostępny będzie także live stream w Player.pl! Znajdziesz tam również archiwalne odcinki.

Na swoich faworytów możesz głosować za pośrednictwem wiadomości SMS oraz online. Na oficjalnej stronie programu Big Brother możesz też bezpłatnie decydować o zadaniach mających wpływ na losy programu. Nie przegap!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy