Big Brother #TAKBYŁO

Monika Sewioło – co dziś robi naczelna skandalistka Big Brothera?

środa, 27 lutego 2019

Monika Sewioło była jedną z największych gwiazd pierwszej edycji Big Brothera. Przypominamy jej najlepsze momenty w domu Wielkiego Brata!

Monikę Sewioło zapamiętaliśmy jako seksowną skandalistkę z pierwszej edycji Big Brother Polska. Zobacz, czym zajęła się po wyjściu z Domu Wielkiego Brata i co robi dzisiaj!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- co zapamiętaliśmy z pobytu Moniki Sewioło w Domu Wielkiego Brata,
- co robiła słynna uczestniczka po przygodzie z Big Brotherem,
- czy Monika Sewioło wciąż chętnie występuje w blasku fleszy,
- kiedy Big Brother wraca na antenę i gdzie będzie można go oglądać.

 

Monika Sewioło w Domu Wielkiego Brata – czy ją pamiętasz?

Monika Sewioło jest do dziś rozpoznawalna jako jedna z najbardziej atrakcyjnych uczestniczek w historii polskiego Big Brothera. Choć w programie zajęła dopiero 14. miejsce, krótki pobyt w Domu Wielkiego Brata zapewnił jej dużą sławę. Kiedy Sewioło przekraczała próg sękocińskiej willi, była młodą (23-letnią) żoną i panią domu o góralskich korzeniach. W Domu Wielkiego Brata Monika szybko przykuła uwagę widzów dzięki swojemu swobodnemu zachowaniu i pewności siebie. Nie mogła też narzekać na brak atencji ze strony kolegów, którzy od razu zwrócili uwagę na atrakcyjną, wygadaną blondynkę.

Jak jednak Monika Sewioło zyskała renomę pierwszej skandalistki w polskim show-biznesie? W jednym z odcinków na antenie można było zobaczyć, jak uczestniczka Big Brothera bierze nago prysznic na oczach Gulczasa i Klaudiusza, a także na oczach… milionów telewidzów. Słynna scena „kina pod prysznicem” sprawiła, że dziewczynie przypięto łatkę najseksowniejszej uczestniczki Big Brothera.

Monika Sewioło po Big Brotherze – sprawdź, co celebrytka robiła po programie

Mimo że telewidzowie uwielbiali Monikę, szybko została ona wyeliminowana z programu przez innych uczestników Big Brothera. Opuściła Dom Wielkiego Brata w Sękocinie już po drugim głosowaniu. Ten czas w reality show jednak wystarczył, by zwróciła na siebie uwagę w mediach, co dało jej szansę na karierę celebrytki. Była pierwszą uczestniczką Big Brother Polska, której zaproponowano sesję okładkową w Playboyu – zdjęcia te przyćmiły nawet słynne „kino pod prysznicem” w Domu Wielkiego Brata. Razem z innymi uczestnikami wystąpiła także w komedii „Gulczas, a jak myślisz”, a kilka lat później zagrała w filmie „Rób swoje, ryzyko jest twoje”.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Monika Sewioło spróbowała też swoich sił jako wokalistka – mogliśmy usłyszeć ją na przykład w przeboju „Urodziłam się, by grać”, wydanym na albumie z muzyką z pierwszej edycji Big Brothera.

 

Czym dziś zajmuje się najseksowniejsza uczestniczka Big Brothera?

Kariera celebrytki po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata była dość krótka. Monika Sewioło rozwiodła się z mężem, który wcześniej namawiał ją do udziału w reality show. Jak po latach przyznała, fala sukcesów w show-biznesie potrwała tylko kilka lat, po których Sewioło wróciła do normalnego życia. Kobieta wciąż utrzymuje kontakt z niektórymi znajomymi z czasów Big Brothera – przyjaźni się z Małgorzatą Maier, z którą rywalizowała w pierwszej edycji reality show.

Big Brother wraca na antenę – nie przegap nowych odcinków!

Nowa edycja Big Brothera już niedługo w TVN 7! W tym roku fani tego reality show znów będą mogli śledzić losy uczestników zamkniętych w Domu Wielkiego Brata w Sękocinie. Programy poświęcone Big Brotherowi będą emitowane w TVN 7 codziennie – od poniedziałku do czwartku o 20:00 zobaczymy podsumowanie dnia, a w nim najważniejsze wydarzenia z willi Wielkiego Brata. Następnie o 23:00 emitowany będzie talk-show z udziałem gości i relacją live z Domu. Program znajdzie się także w piątkowej, sobotniej i niedzielnej ramówce, także o godzinie 20:00. Widzowie stacji TVN w każdą niedzielę, o 18:00, będą mogli zobaczyć specjalne podsumowanie tygodnia w programie telewizyjnym Big Brother.

Kiedy zobaczymy najbardziej ekscytujące chwile w Big Brotherze? Nominacje uczestników do opuszczenia Domu Wielkiego Brata oraz ogłoszenie wyników głosowania i eliminacja wybranej osoby odbędą się w niedzielę. Tak samo jak w ubiegłych edycjach, ostateczny głos leży w rękach telewidzów! Przez cały czas trwania edycji możesz wspierać swoich faworytów, oddając głos za pomocą SMS lub online. Na stronie internetowej programu znajdziesz też bezpłatne głosowanie na zadania, które mają wykonać uczestnicy! Transmisję na żywo z Domu Wielkiego Brata będzie można zobaczyć na Player.pl – na tej stronie będą też dostępne archiwalne odcinki reality show.

Dodaj komentarz

Powiązane newsy