Big Brother #TAKBYŁO

Najlepsze momenty z Domu Wielkiego Brata – przeżyjmy to jeszcze raz!

poniedziałek, 11 marca 2019

Pisanie wierszy, układanie piosenek, bieganie w deszczu... i wiele więcej :) Zobacz jak uczestnicy spędzali czas w domu Wielkiego Brata.

106 dni – tyle czasu spędzili w Domu Wielkiego Brata finaliści pierwszej edycji Big Brother Polska. Przez ponad 3 miesiące można było obserwować rodzące się przyjaźnie, waśnie, a nawet miłości. Wiele się wydarzyło, ale niektóre momenty najbardziej zapadły nam w pamięć – dowiedz się, co się działo w willi w Sękocinie!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie zabawne chwile pamiętamy z Big Brother Polska,
- które wzruszenia i kłótnie Big Brother reality show zapadły nam w pamięć,
- kiedy i gdzie obejrzeć nową edycję Big Brother Polska.

 

Sprawdź, czy w Domu Wielkiego Brata było wesoło!

Śmiech towarzyszył uczestnikom Big Brothera od pierwszego do ostatniego dnia w willi w Sękocinie. Nic w tym dziwnego – w końcu przez cały ten czas Dom Wielkiego Brata zamieszkiwała Manuela, której donośny rechot jednych zaraża, a innych irytuje – Monika Sewioło opisała go jako upiorny. Prowodyrką wielu zabawnych sytuacji była też Manuela Michalak – do tej pory wszyscy pamiętamy, jak zdemolowała sypialnię chłopaków, rzucając się na łóżko, które zarwało się pod jej ciężarem i impetem upadku.

Inni uczestnicy generowali równie zabawne sytuacje – chłopcy przebierali się za dziewczęta i odwrotnie. Widzom najbardziej zapadł w pamięć widok Gulczasa w damskiej bieliźnie. Również zwycięzca pierwszej edycji nie był pozbawiony poczucia humoru – Janusz Dzięcioł wsławił się przede wszystkim udawaniem Karoliny Pachniewicz, czym rozbawił do łez wszystkich uczestników Big Brothera i widzów przed telewizorami. Wesołych chwil nie brakowało, tym bardziej że wszystkie zadania wykonywane przez mieszkańców Domu Wielkiego Brata były niecodzienne – budowanie kurnika i opiekowanie się jajkami albo uczenie się włoskich arii operowych stwarzało mnóstwo okazji do wspólnego śmiechu.

Jakie zasady rządzą w Domu Wielkiego Brata?

programie telewizyjnym Big Brother nie brakowało jednak również powodów do łez – poczynając od tęsknoty za rodziną, na żegnaniu kolejnych mieszkańców Domu Wielkiego Brata w czasie eliminacji kończąc. Największą beksą okazała się Karolina Pachniewicz, która roniła łzę przy każdej nadarzającej się okazji – a to przez kłótnię z Alicją Walczak, a to z powodu tygodnia wojskowego, przy którym istniało ryzyko zmęczenia się. Powodów do płaczu przysparzała jej również zazdrość o Grzegorza Mielca lub przybranie kilku kilogramów przez czas trwania programu. Karolinie nie spodobała się również parodia jej zachowania w wykonaniu Janusza Dzięcioła.

Janusz natomiast wzruszył uczestników Big Brothera swoim poświęceniem – gdy w nagrodę za ugaszenie pożaru od Wielkiego Brata mógł dostać papierosy dla wszystkich mieszkańców (sam nie palił) lub porozmawiać z rodziną, wybrał to pierwsze, wiedział bowiem, że palaczom już dawno skończyły się zapasy.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Kłótnią, o której trudno było zapomnieć, był spór pomiędzy Alicją a Gulczasem – gdy ten dla żartów złapał ją za rękę, zrobił to zbyt mocno, więc Alicja uderzyła go z impetem w twarz. Choć szybko się pogodzili, pozostała pomiędzy nimi lekka niechęć.

 

Zobacz, gdzie i kiedy będzie emitowana nowa edycja Big Brother Polska!

Program telewizyjny Big Brother powraca! Nowa edycja pojawi się na ekranach telewizorów już 17 marca – codzienne odcinki będzie można śledzić na antenie TVN7 o godzinie 20:00. Wielkie emocje będą towarzyszyć widzom szczególnie w środy, gdy będą miały miejsce nominacje, oraz w niedziele, gdy jeden z uczestników będzie zmuszony opuścić Dom Wielkiego Brata. Od poniedziałku do czwartku o 23:30 emitowany będzie również nocny talk-show z gośćmi i relacją na żywo z programu. W soboty o 18:00 natomiast zobaczysz podsumowanie tygodnia w stacji TVN.

Warto także zaglądać na stronę Player.pl – tam dostępny będzie całodobowy stream z Domu Wielkiego Brata oraz archiwalne odcinki programu. Widzowie mogą głosować w czasie eliminacji na uczestników za pośrednictwem wiadomości SMS oraz online. Na oficjalnej stronie programu telewizyjnego Big Brother znajdziesz także bezpłatne głosowania dotyczące zadań przewidzianych dla mieszkańców willi – sam zdecydujesz o ich losach.

 

To był niezapomniany dzień dla polskiej telewizji. Z Domu Wielkiego Brata wyszła trójka finalistów, a wśród nich zwycięzca - Janusz Dzięcioł. Przypomnij sobie to wydarzenie!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy