Big Brother #TAKBYŁO

Oko w oko z Wielkim Bratem – co działo się w pokoju zwierzeń w 1. edycji Big Brothera?

poniedziałek, 4 marca 2019

Pokój zwierzeń
Pokój zwierzeń

Pierwsza polska edycja holenderskiego programu odbyła się 18 lat temu. Dzisiaj odliczamy dni do powrotu kontrowersyjnego show, w którym co dwa tygodnie Wielki Brat zapraszał uczestników do tajemniczego pokoju zwierzeń. Czerwone, dźwiękoszczelne pomieszczenie do dziś budzi wiele emocji – sprawdź dlaczego!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- co działo się w pokoju zwierzeń,
- jakie tajemnice skrywał Wielki Brat,
- jaką funkcję pełnił pokój zwierzeń w Big Brotherze,
- kiedy i gdzie obejrzeć nową edycję Big Brother reality show.

 

Dowiedz się, co działo się w pokoju zwierzeń podczas rozmów z Wielkim Bratem!

W domu Wielkiego Brata co dwa tygodnie dochodziło do eliminacji, podczas których zamknięci w szczelnym pokoju bohaterowie wzajemnie oddawali na siebie głosy eliminacyjne. Każdy z uczestników mógł zagłosować na dwie osoby, z których ta z największą liczbą nominacji opuszczała program.

Jednak pokój zwierzeń służył Wielkiemu Bratu nie tylko do eliminowania uczestników. To tam manipulował mieszkańcami swojego domu i rozdawał zadania do każdego odcinka. Kiedy działo się coś złego, to właśnie w tym pokoju udzielano lokatorom ostrzeżeń i rozwiązywano spory.

Jakie tajemnice skrywał Wielki Brat?

Dlaczego to wszystko wzbudzało w widzach takie emocje? Aura tajemnicy wokół Wielkiego Brata, który porozumiewał się z uczestnikami programu jedynie za pomocą modulowanego głosu, przyciągała przed telewizory rekordową publiczność. Każdy z nas zastanawiał się, kim tajemniczy głos okaże się w rzeczywistości, a rozpaleni ciekawością dziennikarze prześcigali się w domysłach. Oficjalnie tożsamość Wielkiego Brata poznaliśmy po zakończeniu emisji reality show przez stację TVN, a dziś zadajemy sobie to najważniejsze pytanie  – kto zastąpi Jarosława Ostaszkiewicza w roli najważniejszego bohatera programu, czyli Wielkiego Brata?

 

CZY WIESZ, ŻE...

Wielki Brat w trakcie rozmów z uczestnikami Big Brothera w pokoju zwierzeń często mówił o sobie w formie trzecioosobowej. Stosował ten trik szczególnie podczas oceniania zadań, które uczestnicy programu musieli wykonywać w każdym tygodniu. Popularne stało się wówczas hasło „Wielki Brat jest zadowolony”.

 

Pokój zwierzeń był centrum dowodzenia programu!

W trakcie każdego odcinka Wielki Brat wzywał bohaterów programu do pokoju zwierzeń, gdzie ci mogli ocenić swój wkład w wykonanie zadań oraz zachowanie w programie. Pierwsza edycja przebiegła w sympatycznej atmosferze, a uczestnicy przepytywani przez Wielkiego Brata wypowiadali się o sobie w bardzo pozytywny sposób. Chociaż co dwa tygodnie poddawali się eliminacjom, to stworzyli zgraną grupę, która do końca wytrwała w przyjacielskich stosunkach.

Jednak nie tylko osoby biorące udział w programie były wzywane przez Wielkiego Brata do tajemniczego pokoju. Jego gośćmi byli też celebryci odwiedzający mieszkańców willi w Sękocinie. Tam koordynowali swoje działania i niespodzianki dla uczestników. W 67. dniu pierwszej edycji do pokoju zwierzeń została zaproszona wokalistka Kayah, która wraz z Wielkim Bratem przygotowała potajemnie ponowne wprowadzenie do domu byłego uczestnika – Piotra.

 

Gdzie i kiedy oglądać nową edycję Big Brothera?

Program zostanie wyemitowany już 17 marca 2019 roku przez stację TVN 7. Każdy odcinek będzie można obejrzeć również w formie archiwalnej na platformie VOD TVN, czyli Player.pl.

Nowych uczestników Big Brothera będziemy podglądać codziennie o godzinie 20 na antenie TVN 7. Od poniedziałku do czwartku pojawią się dwa programy: najpierw podsumowanie dnia w domu Wielkiego Brata, później o godzinie 23:00 talk-show z gośćmi programu.

Najważniejsze momenty programu, czyli eliminacje oraz wyniki eliminacji i uczestnika, który opuści dom, poznamy w każdą niedzielę. Odcinek eliminacyjny poprzedzi podsumowanie tygodnia, które będzie można zobaczyć na kanale TVN o godzinie 18.

Jeżeli będziesz ciekawy, co aktualnie dzieje się w domu Wielkiego Brata, na Player.pl znajdziesz całodobowy stream. Za pośrednictwem strony możesz również głosować na zadania, które uczestnicy będą wykonywać w trakcie programu.

Pamiętaj, aby głosować na swoich faworytów przez oficjalną stronę programu lub za pomocą SMS-ów.

Mamy dla Was kolejną dawkę najzabawniejszych momentów z pierwszej edycji programu Big Brother!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy