Big Brother #TAKBYŁO

Piotr Gulczyński – co wiemy na temat losów największego celebryty Big Brothera?

środa, 27 lutego 2019

Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników pierwszej edycji Big Brothera. Jak po latach wspominają program, co radzą nowym uczestnikom? Jak zmieniło się ich życie? Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński „Gulczas” zdradzili, co teraz u nich słychać, jak dziś wyglądają?

Co jest kluczem do popularności Big Brothera? Uczestnicy – tacy jak Piotr Gulczyński, przystojny imprezowicz, „bad boy” i motocyklista. Co działo się z Gulczasem poza Domem Wielkiego Brata? Sprawdź!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jak wyglądała przygoda Piotra Gulczyńskiego z Big Brotherem,
- czym zajmował się Gulczas po odpadnięciu z Domu Wielkiego Brata,
- gdzie jest i czym obecnie zajmuje się były uczestnik Big Brothera,
- kiedy i gdzie zobaczysz nową polską edycję programu telewizyjnego Big Brother.

 

Piotr Gulczyński w Domu Wielkiego Brata. Poznaj losy Gulczasa w Big Brotherze!

Obok Janusza Dzięcioła i Manueli Michalak Piotr Gulczyński jest najlepiej rozpoznawalnym z uczestników Big Brothera. Nie bez powodu to właśnie on został okrzyknięty najprzystojniejszym z mieszkańców willi Wielkiego Brata – nieco niegrzeczny, atrakcyjny motocyklista świetnie uzupełnił wesołą grupę.

Jak wyglądała przygoda Gulczasa z Big Brotherem? Gulczyński trafił do Domu Wielkiego Brata w Sękocinie 4 marca 2001 roku i od razu zaprzyjaźnił się z Klaudiuszem Sevkovicem, zdradzając swoje zdolności muzyczne. Już kilka dni później wspólnie z nim i Sebastianem założyli trio pod nazwą Sękocińscy DJ-e. To nie jedyny talent, którym wykazał się Gulczas w pierwszej edycji Big Brothera – świetnie poradził sobie z wieloma zadaniami Wielkiego Brata, na przykład szyciem poszewek na poduszki na czas.

Podczas pobytu Piotra Gulczyńskiego w willi nie zabrakło też momentów kontrowersyjnych. To właśnie on wymyślił „kino pod prysznicem”, gdy wspólnie z Klaudiuszem podglądali myjące się koleżanki. To nie jedyne wykroczenie tego uczestnika – w trakcie tygodnia wojskowego w Domu Wielkiego Brata Gulczas wielokrotnie organizował rebelie. Piotr cieszył się sympatią innych uczestników, dlatego jego przyjaciele ciężko przeżyli jego eliminację z programu. Gulczas opuścił sękocińską willę 85. dnia.

Życie po Big Brotherze – co robił Gulczas poza Domem Wielkiego Brata?

Ponieważ Piotr Gulczyński to jeden z najpopularniejszych uczestników Big Brothera, po wyjściu z Domu Wielkiego Brata nie brakowało mu okazji do brylowania w mediach. Jego postać zainspirowała Jerzego Gruzę do wyreżyserowania komedii „Gulczas, a jak myślisz?”. W filmie obok Piotra zagrali także inni uczestnicy programu. Były mieszkaniec willi w Sękocinie wystąpił też w drugiej części komedii „Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja” i filmie „Trzymajmy się planu”. To nie wszystko – Gulczas wykorzystał swoje pięć minut, wydając książkę „Tajemnice domu w Sękocinie”. Opisał w niej, jak wyglądały eliminacje Big Brothera, a także zdradził niektóre z najgorętszych sekretów pierwszej edycji programu.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Dzięki swojej rozrywkowej osobowości Piotr Gulczyński jest pierwszym celebrytą w Polsce, który firmował swoim wizerunkiem… piwo. W 2002 Browar Jabłonowo w ścisłej współpracy z byłym uczestnikiem Big Brothera wyprodukował piwa Gulczas i Gulczas Mocny.

 

Uczestnicy Big Brothera dziś – czym zajmuje się dziś Piotr Gulczyński?

Co robi Piotr Gulczyński po 18 latach od pierwszej edycji Big Brothera? Pomimo że wciąż jest rozpoznawalny, Gulczas raczej stroni od mediów. Były celebryta obecnie zajmuje się reklamą, a prywatnie – jest mężem i ojcem dwójki dzieci: 20-letniego syna z poprzedniego małżeństwa i 7-letniej córki. Niedawno Piotr Gulczyński pojawił się jako gość w programie Dzień dobry TVN, opowiadając o tym, że mieszka pod Poznaniem w sąsiedztwie innej uczestniczki Big BrotheraManueli Michalak.

Powrót Big Brothera! Nie przegap nowej edycji – sprawdź, kiedy i gdzie oglądać

Program telewizyjny Big Brother powraca! Nową edycję legendarnego reality show obejrzysz już 17 marca na antenie TVN 7. Losy ulubionych mieszkańców Domu Wielkiego Brata będzie można śledzić codziennie. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 pokazywane będą podsumowania dnia, a o 23:00 zobaczymy talk-show z udziałem gości i transmisję live z willi Wielkiego Brata w Sękocinie. Program Big Brother będzie też emitowany w piątki i soboty o 20:00, zaś w niedzielę specjalne podsumowanie tygodnia zobaczymy na antenie stacji TVN.

Głosuj i decyduj o losie uczestników! Przez całą edycję Big Brothera możesz nie tylko śledzić, ale też wpływać na życie mieszkańców willi w Sękocinie. Nominacje uczestników, którzy mają opuścić Dom Wielkiego Brata oraz wynik eliminacji poznamy w każdą niedzielę o 20:00. Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wysłać SMS lub wejść na stronę internetową programu.

W nadchodzącej edycji Big Brothera telewidzowie będą też mieli możliwość decydować o zadaniach, które wykonają uczestnicy – bezpłatne głosowania odbędą się online. Do dyspozycji fanów reality show na stronie Player.pl dostępny będzie live stream z Domu Wielkiego Brata! Tam również znajdziesz archiwum odcinków Big Brothera – nie przegap ani jednego!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy