Big Brother #TAKBYŁO

Tak wyglądał wielki finał Big Brothera 2019 – to oni wytrwali do końca!

wtorek, 18 czerwca 2019

Madzia Wójcik zdobywa 100 000 zł oraz samochód!

Ostatni odcinek Big Brothera przyniósł ogromne emocje, sporo zaskoczeń i jeszcze więcej wzruszeń. Program na żywo Big Brother Arena wyłonił zwycięzcę spośród ostatnich mieszkańców Domu Wielkiego Brata – jak przebiegał finał, kto wygrał, a kto zajął pozostałe miejsca? Sprawdź!

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jak wyglądały ostatnie chwile finałowej czwórki w Domu Wielkiego Brata,

- kto zajął 4. i 3. miejsce i jak przywitała ich publiczność,

- kto wygrał program telewizyjny Big Brother 2019,

- kiedy rusza kolejna edycja Big Brothera.

 

Dowiedz się, jakie nastroje panowały w Domu Wielkiego Brata w czasie finału!

Ostatnia niedziela dla mieszkańców Domu Wielkiego Brata nie była łatwa. Od samego ranka można było poczuć stres, napięcie i olbrzymie emocje związane z powrotem do bliskich i życia codziennego. Uczestnicy Big Brothera 2019, czyli Magda Wójcik, Bartek Boruc, Igor Jakubowski i Radek Palacz, nie mieli już wyznaczonych zadań na ten dzień, poświęcili go więc na sprzątanie, pakowanie, odpoczynek i przygotowanie się do finału na arenie Big Brothera.

CZY WIESZ, ŻE...

Największy stres w czasie przygotowań do finału reality show Big Brother Polska towarzyszył Magdzie Wójcik. Choć otrzymała od Wielkiego Brata strój na ten ważny wieczór, postanowiła go nie zakładać i ubrać się w jeden ze swoich prywatnych outfitów. Madzia zdążyła wystroić się w ostatniej chwili!

Chwilę przed 20:00 cała czwórka finalistów zasiadła na kanapach, gotowa do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zanim jednak doszło do ogłoszenia wyników, Wielki Brat postanowił zbudować napięcie, puszczając Magdzie, Igorowi, Radkowi i Bartkowi filmiki, które nagrali dla nich ich bliscy – z nich dowiedzieliśmy się, jak rodzina i przyjaciele odbierają każdego z nich i co sądzą o ich udziale w programie. To jeszcze bardziej podsyciło uczucie tęsknoty i zniecierpliwienia w finalistach.

Sprawdź, w jakiej kolejności uczestnicy opuszczali Dom Wielkiego Brata!

W tym czasie arena Big Brothera już dawno była gotowa na przyjęcie finalistów. Znaleźli się tam wszyscy byli mieszkańcy Domu Wielkiego Brata, rodziny i znajomi uczestników oraz prowadzący – tym razem program prowadziła nie tylko Agnieszka Woźniak-Starak z Bartkiem Jędrzejakiem, ale również Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, znani z programu Big Brother Nocą.

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników głosowania widzów. Wielki Brat oznajmił uczestnikom, że jako pierwszy program Big Brother opuści mieszkaniec, który otrzymał najmniej głosów – tą osobą okazał się Radek Palacz. Radek nie wyglądał na rozczarowanego, a wręcz przeciwnie – szybko złapał bukiet kwiatów i pobiegł do świata rzeczywistego. Tam od razu odnalazł swoją żonę i obdarowawszy ją kwiatami, wrócił na arenę, gdzie obejrzał przygotowany dla niego materiał wideo z pobytu w Domu Wielkiego Brata.

Zaraz po tym przyszedł czas informację o tym, kto zajął najniższy stopień podium. Widzowie zdecydowali, że najbardziej zasłużył na niego Igor Jakubowski. Publiczność zgromadzona na arenie nie dała Igorowi odczuć, że nie wygrał Big Brothera – zebrał zdecydowanie największe oklaski, a tłum skandował jego imię przez długi czas. W Domu Wielkiego Brata pozostali natomiast już tylko Madzia i Bartek.

Kto wygrał Big Brothera 2019 – sprawdź!

Ostatnie chwile w Domu Wielkiego Brata były dla Madzi i Bartka bardzo stresujące. Choć każde z nich było mocno zdenerwowane, wspierali się nawzajem i dodawali sobie otuchy. W końcu Wielkie Brat ogłosił wyniki, które wszystkich interesowały najbardziej – to Magda Wójcik wygrała program telewizyjny Big Brother, a Bartek Boruc zajął drugie miejsce. Zanim jednak zwyciężczyni mogła przywitać się z bliskimi, swoje 5 minut miał Bartek, który od razu po wyjściu z Domu Wielkiego Brata rzucił się w ramiona żony. Gdy przeżywał wspaniałe chwile po długiej rozłące z rodziną, Magda ciągle przebywała za ogrodzeniem i powtarzała, że za chwilę zemdleje.

Tak się jednak na szczęście nie stało – Madzia wyszła do tłumu oszołomiona, ale i bardzo szczęśliwa. Od razu przywitała się z rodzicami, którzy czekali na nią zaraz za furtką Domu Wielkiego Brata. To spotkanie od razu dodało jej energii i otuchy! Potem przyszedł czas na wręczenie nagród – Magda Wójcik wygrała 100.000 zł i samochód ufundowany przez markę Mitsubishi, który prawdopodobnie stanie się impulsem do zrobienia prawa jazdy przez zwyciężczynię Big Brothera 2019!

Zobacz, kiedy rusza kolejna edycja Big Brothera!

Ostatni odcinek Big Brothera był jednocześnie radosny i smutny – choć poznaliśmy zwycięzcę tej edycji, a wszyscy uczestnicy mogli bawić się na wspólnym after party, to jednak wielu widzów czuło nostalgię, że muszą rozstać się już z ulubionymi uczestnikami Big Brothera. Na szczęście to jeszcze nie koniec! Już we wrześniu tego roku do Domu Wielkiego Brata wejdą kolejni mieszkańcy, a wśród nich Karolina Włodarska, która już miała okazję poznać program telewizyjny Big Brother od środka. Jeśli i Ty chcesz przeżyć przygodę życia i zaprzyjaźnić się z Karoliną i wieloma innymi, ciekawymi osobami, koniecznie zgłoś się do kolejnej edycji poprzez formularz: https://castingbb.tvn.pl/. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe: Igor Jakubowski, Magda Wójcik, Radek Palacz, Bartek Boruc, big brother 2019, Big Brother Polska, program telewizyjny big brother, big brother 2019 uczestnicy, Dom Wielkiego Brata, Wielki Brat

Dodaj komentarz

Powiązane newsy