Big Brother #TAKBYŁO

Ulubieńcy widzów – za kogo najmocniej trzymaliśmy kciuki w pierwszej edycji Big Brothera?

wtorek, 12 marca 2019

Wojskowy trening, pożar, trudne decyzje i sporo śmiechu - zobaczcie najciekawsze moment z I edycji!

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że to właśnie pierwsza edycja Big Brother reality show cieszyła się największą oglądalnością i popularnością. Czy pamiętasz jeszcze jej uczestników? Zobacz, kto z nich cieszył się największą sympatią telewidzów!

 

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- dlaczego telewidzowie zapałali sympatią do uczestników Big Brothera,
- kto cieszył się największą popularnością w programie telewizyjnym Big Brother,
- kiedy zobaczysz nową edycję programu Big Brother Polska.

 

Uczestnicy programu Big Brother Polska – dowiedz się, czym zaskarbili sobie sympatię telewidzów

Pamiętasz, jak silne emocje wzbudzał program telewizyjny Big Brother w 2001 roku? Telewidzowie od razu zapałali sympatią do uczestników, z zapartym tchem śledzili ich losy i z zapałem głosowali, aby nie dopuścić do tego, by opuścili program. Skąd takie zaangażowanie, skoro jeszcze kilka tygodni wcześniej nikt o nich nie słyszał?

Kluczem do sukcesu programu było to, że wzięli w nim udział „zwykli” ludzie, którzy niczym nie różnili się od przeciętnego Kowalskiego – posiadali rodziny, dość pospolite zawody i jak każdy człowiek – niedoskonałości. Dzięki temu siedzący przed telewizorami widzowie mogli się z nimi utożsamiać – przecież byli dokładnie tacy jak oni. Można śmiało podejrzewać, że to właśnie to przesądziło o tym, że Big Brother Polska zyskał taką popularność!

Zobacz, którzy uczestnicy Big Brothera cieszyli się największą popularnością w czasie programu

Oglądając pierwszą edycję programu Big Brother Polska, nietrudno było zauważyć, że to właśnie finałowa trójka – czyli Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Małgorzata Maier – cieszyli się największą sympatią zarówno wśród kolegów, jak i telewidzów. W końcu przez cały czas trwania programu niemalże nie przytrafiały im się nominacje do opuszczenia show, a jeśli tak się zdarzało, zawsze wychodzili z takich sytuacji zwycięsko. Nie oznacza to jednak, że pozostałym uczestnikom Big Brothera nie udało się przekonać do siebie telewidzów. Po wyjściu z Domu Wielkiego Brata wszyscy z nich spotykali się z oznakami sympatii ze strony fanów.

Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy uczestników pierwszej edycji Big Brothera. Jak po latach wspominają program, co radzą nowym uczestnikom? Jak zmieniło się ich życie? Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Piotr Gulczyński „Gulczas” zdradzili, co teraz u nich słychać, jak dziś wyglądają?

WARTO WIEDZIEĆ

Zdecydowaną faworytką telewidzów była Alicja Walczak. Uczestniczka była nominowana do odejścia z programu aż 5 razy, a 4 razy udało jej się wybrnąć z tej sytuacji obronną ręką i pozostać w show. Dopiero ostatnia nominacja okazała się pechowa i musiała opuścić program.

Big Brother TV reality show – sprawdź, kiedy zobaczysz nową edycję

Po niemalże 20 latach przerwy program telewizyjny Big Brother wraca do polskich telewidzów – w lekko odświeżonej i unowocześnionej formie. Już od 17 marca na antenie TVN7 pojawi się pierwszy odcinek nowej serii. Program emisji prezentuje się następująco:

  • od poniedziałku do piątku o 20:00 pojawi się podsumowanie dnia uczestników Big Brothera,
  • w każdą środę o 20:00 zostaną podane nominacje i rozpocznie się głosowanie telewidzów – SMS-ami i online,
  • w każdą niedzielę widzowie poznają wyniki głosowania, a jeden z uczestników opuści program,
  • w każdą niedzielę o 18:00 będzie można zobaczyć podsumowanie całego tygodnia w Domu Wielkiego Brata na antenie TVN.

Co ciekawe, w nowej edycji będzie można podglądać uczestników nie tylko na ekranach telewizorów, lecz także online, na oficjalnej stronie programu bigbrother.tvn.pl. Zostanie tam udostępniony live stream z Domu Wielkiego Brata – będzie można zaglądać tam o dowolnej porze, by sprawdzić, co porabiają mieszkańcy. Uczestnicy tej edycji będą więc inwigilowani bardziej niż ci z pierwszej edycji – teraz już nic nie ukryje się przed najwierniejszymi fanami!

Castingi dobiegają końca i niedługo dowiemy się, kto zamieszka w Domu Wielkiego Brata i weźmie udział w walce o główną nagrodę. Oglądaj z nami i głosuj na ulubieńców – czekamy na Ciebie już 17 marca!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy