Big Brother #WIĘCEJ

Malwina do Wiktora: ''Zachowujesz się jak gówniarz, a nie jak mężczyzna''

piątek, 8 listopada 2019

Malwina i Wiktor wciąż udają parę. Tym razem postanowili skomentować swoje zdolności językowe. Zobaczcie, jak pięknie kłamali!

Malwina i Wiktor dyskutowali na temat swoich zdolności językowych.

Malwina i Wiktor wciąż udają parę

Niedawno Wiktor i Malwina wpadli na pewien pomysł. Postanowili wkręcić Natalię. Powiedzieli jej, że tak naprawdę są parą i mają wspólne dzieci. Natalia na początku nie do końca im wierzyła, ale z czasem zmieniła zdanie. Mimo że uczestniczki nie ma już w Domu Wielkiego Brata, to opowieść o miłości Wiktora i Malwiny wciąż jest żywa. Dlaczego?

Ku zaskoczeniu wszystkich, w wymyśloną historię uwierzyła także Martyna! Dziewczyna do tego stopnia ufa opowieściom Malwiny i Wiktora, że zaczęła zazdrościć parze, że mają siebie obok. Wyznaje, że mimo iż cieszy się szczęściem swojej koleżanki, to jednak czuje, że jeszcze bardziej tęskni za swoim chłopakiem. Dodatkowo zadaje im szczegółowe pytania, na które ''zakochani'' odpowiadają zaskakująco zgodnie.

Tym razem Wiktor i Malwina postanowili skomentować swoje zdolności językowe.

Kiedy uczestnicy przyznają się przed Martyną, że tak naprawdę nie są parą? Oglądajcie player.pl oraz odcinki o 20:00 w TVN 7.

Zobacz też:

Wielki Brat zorganizował dla Malwiny i Wiktora uroczystą kolację z okazji rocznicy ich związku. Sęk w tym, że oni wcale nie są razem, a całe przedstawienie było specjalnie dla Martyny i Natalii.

Dodaj komentarz

Powiązane newsy