Big Brother #WIĘCEJ

Czy miłość Madzi i Oleha przetrwa? Pierwszą noc po finale spędzili razem!

środa, 19 czerwca 2019

Madzia Wójcik w studiu Big Brother Arena

Związek tej dwójki to najżywiej komentowane wydarzenie z nowej edycji Big Brothera. Niespodziewana deklaracja miłosna Oleha i jego zachowanie w stosunku do Madzi, dzisiaj już zwyciężczyni reality show emitowanego na TVN 7, nieustannie budziły kontrowersje, a fani uroczej blondynki żyją jednym pytaniem: „czy Madzia i Oleh będą razem?”. Zobaczcie, jak po wyjściu z Domu Wielkiego Brata sprawę komentuje Magdalena Wójcik.

Tak Oleh walczy o miłość Madzi!

Przed samym finałem Oleh opuścił program głosami widzów, zabierając ze sobą Łukasza Darłaka. Obaj panowie mieli za sobą trudne momenty w programie, a ich kłótnie negatywnie odbijały się na delikatnej Madzi. Po programie ich relacja szybko uległa poprawie, a oni sami uznali, że czas się zakumplować. Milex, przyjaciel dziewczyny, wyciągnął obu chłopaków na miasto, gdzie dołączyła do nich jedna z uczestniczek Big Brothera, Kasia Olek. Wspólnie pozowali do selfie i śmiali się.

Oleh Riaszeńczew stara się, by Magda od wyjścia z programu czuła się dobrze. Podczas finału Big Brothera pojawił się z ogromnym bukietem dla swojej wybranki i zadbał o to, by po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata nie musiała martwić się o relację Oleha z jej znajomymi.

CZY WIESZ, ŻE...

Madzia wciąż nie wyznała Olehowi miłości. Dziewczyna kieruje się zasadą, że poznanie drugiej osoby wymaga czasu i trzeba się lepiej poznać w sytuacjach codziennych, z przyjaciółmi i rodzicami, zobaczyć, jak się funkcjonuje bez kamer. Wtedy dopiero będzie mogła ocenić, co właściwie poczuła do młodego Ukraińca.

 

Dlaczego ten związek budzi tyle kontrowersji?

Mimo wielu przykrych sytuacji, w których Oleh albo obrażał się na Madzię, albo pokazywał jej środkowy palec, albo nieprzyjemnie się do niej odzywał, para zawsze potrafiła porozumieć się i przepracować swoje problemy. Mimo usilnych starań Łukania przyjacielowi nie udało się zawrócić Madzi z drogi romansu.

Punktem zwrotnym, w którym dziewczynie zaświeciła się lampka ostrzegawcza, były filmiki z nominacji, które Wielki Brat pokazał finalistom na początku ostatniego tygodnia w programie Big Brother. Na zmontowanym nagraniu wyglądało to jednak tak, jakby chłopak nominował ją już po wyznaniu miłości, a wydarzyło się to na długo przed ich randką. Madzia miała okazję wyjaśnić to z Olehem podczas imprezy pożegnalnej i po wyjściu z programu, z czego skorzystała, spędzając z nim całą noc na rozmowach i wyjaśnianiu sobie wszystkich spraw poza kamerami.

Sprawie nie pomaga również historia Oleha. Zaledwie 3 miesiące temu, wchodząc do programu, chłopak deklarował miłości do tancerki Stefanii, ta jednak wyznała w liście, że życzy mu szczęścia z Madzią, a ich relacja jest już bardziej rodzinna niż romantyczna, co potwierdził później sam Oleh.

 

Co Madzia Wójcik myśli o związku z Olehem?

Chociaż Oleh w wielu wywiadach po opuszczeniu Big Brothera wyznawał na lewo i prawo gorące uczucia do Madzi, to zwyciężczyni programu zachowuje większy dystans. Przyznała, że chodzą teraz codziennie na randki i spędzają czas na poznawaniu się, a jeśli uczucie jest prawdziwe, to ich związek wypali. W rozmowie z Plotkiem przyznała też, że oboje chcą, żeby im się udało:

Wczoraj już 3 czy 4 godziny mieliśmy długie dyskusje. Jeszcze nie doszliśmy do żadnych wniosków, więc dalej będziemy się poznawać, ale nic na siłę. Ja mam nadal naszyjnik, który od niego dostałam. Mam nadzieję, że coś z tego będzie. Ja bym chciała. Jeżeli on będzie chciał i to wszystko będzie szczere, to nam wyjdzie. [...] Będziemy randkować.


Następna edycja Big Brothera już jesienią w TVN 7!

Ruszyły oficjalnie castingi do nowej edycji programu Big Brother, który na antenę TVN 7 wróci jesienią, czego zwiastunem było pojawienie się nowej uczestniczki w Domu Wielkiego Brata – Karoliny Włodarskiej. Modelka spędziła z finalistami tylko 4 dni, ale mogła poczuć atmosferę Big Brothera i przekonać się, co ją czeka w kolejnej edycji.

Jeżeli chcesz zgłosić się do kolejnego sezonu programu Big Brother wypełnij formularz dostępny na castingbb.tvn.pl, daj się poznać w filmiku i zostań mieszkańcem Domu Wielkiego Brata!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy