Big Brother #SKRÓT

Zobacz skrót 67. odcinka 2. edycji Big Brothera

sobota, 30 listopada 2019

Zobacz skrót 67. odcinka 2. edycji Big Brothera

Lata 80' w Domu Wielkiego Brata

Były to czasy pełne sprzeczności - głośne, kolorowe i kiczowate, a zarazem czasy wielkich przemian. W Niemczech upada mur berliński, w Polsce obrady okrągłego stołu rozpoczynają przemiany ustrojowe.

Mieszkańcy dostają ubrania z epoki i czekają na zadania od Wielkiego Brata. Pierwszym z nich jest pokonanie toru przeszkód na legendarnym BMX-ie! Zadanie było dodatkowo utrudnione za sprawą specjalnych okularów. Ania niemal od razu zalicza upadek i rezygnuje z kontynuowania jazdy.

Wiktor maluje akty

Wielki Brat poprosił Wiktora, aby ten sportretował mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Artysta starał się, żeby każdy z obrazów był w innym stylu i niekoniecznie przypominał portretowanego. Malwina nie była do końca zadowolona z efektu jego pracy. Jej zdaniem udo wyszło troszkę za duże. W rozmowie z Wiktorem Malwina, że już kiedyś pozowała nago. Kolejnymi modelami byli Bartek, Kamil, Sandra, Ania i Martyna. Trzeba przyznać, że wszyscy chętnie współpracowali z artystą.

Wróżbita Maciej odwiedził Dom Wielkiego Brata

Gość w Domu Wielkiego Brata to zawsze wielkie wydarzenie. Wróżbita Maciej zaproponował uczestnikom postawienie tarota.

Kamila interesowało, co przyniesie mu wyjście z Domu Wielkiego Brata i jak potoczą się jego sprawy sercowe. Karty wskazały, że życie Kamila niewiele się zmieni, a w sprawach uczuciowych czekają go kłopoty.

Karty wskazały, że Malwina i jej partner nie pasują do siebie. Mało tego, jedna z kart oznaczała - koniec. Malwina przyznała, że wierzy w takie rzeczy i nie wie, co ma o tym wszystkim myśleć.

Ania usłyszała od wróżbity Macieja rzeczy, które wywołały w niej ogromne emocje. Karty wskazały, że Piotr - narzeczony Ani - potrzebuje teraz jej dużego wsparcia.

Dodaj komentarz

Powiązane newsy