Big Brother #WIĘCEJ

Eliminacje pełne niespodzianek – jak Wielki Brat zażartował z Łukasza i Izy?

wtorek, 11 czerwca 2019

Iza Mączka wychodzi z Domu Wielkiego Brata. Ale to nie było zwykłe wyjście!

Powiadają, że kobieta zmienną jest. W przypadku Wielkiego Brata, który w tej edycji show jest płci pięknej, okazało się to jak najbardziej trafne, o czym przekonaliśmy się podczas niedzielnej Areny. Zobacz, jak Wielki Brat zaskoczył mieszkańców i widzów i z jakimi reakcjami spotkał się jego żart.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jak wyglądał tydzień głosowania,

- jak Wielki Brat zaskoczył wszystkich,

- jak śledzić losy uczestników Big Brothera.

Szli łeb w łeb

Tygodniowe nominacje były niezwykle trudne dla wszystkich – tak dla mieszkańców, którzy bardzo zżyli się i z Izą Mączką, i z Łukaszem Darłakiem, jak dla widzów. Przez cały tydzień obserwowaliśmy szacunkowe wyniki glosowania, w których nasi bohaterowie szli łeb w łeb, z niewielką przewagą raz na jedną, raz na drugą stronę. Już samo to podkręcało atmosferę i sprawiało, że wszyscy z niecierpliwością czekali na to, na którą stronę przechyli się szala zwycięstwa.

Gdy nadeszła ta wielka chwila, emocje sięgały już zenitu. Łukasz i Iza, otoczeni przez pozostałych uczestników show, zaciskali kciuki, licząc na to, że dostaną drugą szansę i ich przygoda z Domem Wielkiego Brata potrwa nieco dłużej. I wtedy z głośników popłynął komunikat, a Łukasz chwycił swoją walizkę i ruszył w kierunku drzwi prowadzących do realnego świata, żegnany wspierającymi słowami kolegów i koleżanek.

CZY WIESZ, ŻE…

Pamiętajmy o tym, że dla Łukasza nie był to pierwszy raz. W końcu pożegnał się z programem po 5 tygodniach, a po 3 kolejnych tygodniach wrócił, co było ogromną niespodzianką zarówno dla mieszkańców Domu Wielkiego Brata, jak i dla widzów, którzy dowiedzieli się o tym w ostatniej chwili.

Jak Wielki Brat zaskoczył wszystkich?

Gdy rozemocjonowany Łukasz, z oczami pełnymi łez, podszedł do „tych drzwi”, okazały się one zamknięte, co było bardzo dziwne – w końcu poproszono go o opuszczenie programu. Nie dostał jednak dużo czasu na zastanawianie się, o co chodzi, gdyż już po chwili z głośników popłynął kolejny komunikat:

Łukasz, w tym tygodniu byłeś kapłanem. Musiałeś blisko współpracować z kikimorą, musiałeś oszukiwać i kłamać. Wielki Brat zrobił teraz to samo. Jesteś bezpieczny, osobą, która decyzją widzów naprawdę opuści Dom Wielkiego Brata, jest Iza.

Reakcje uczestników były skrajne. Łukasz nie wierzył własnym uszom i wciąż dopytywał, czy to na pewno prawda. Pozostali uczestnicy byli, cytując Madzię, confused – nie wiedzieli, co się dzieje i czy to nie jest kolejna zagrywka ze strony Wielkiego Brata. A Iza? Iza po prostu poszła po swoją walizkę, pożegnała się z kolegami i ruszyła w kierunku drzwi, zupełnie tak jak jeszcze przed minutą Łukasz. Tym razem drzwi były jednak otwarte i uczestniczka raz na zawsze pożegnała się z programem.

00,01% szansy na sukces

Okazało się, że żart Wielkiego Brata nie był zupełnie bezpodstawny. Głosy widzów rozkładały się bowiem po równo aż do samego końca, a wynik przedstawiał się następująco: 49.99% dla Łukasza Darłaka, 50,01% dla Izy Mączki. Różnica w wysokości 00,01% głosów doskonale świadczy o tym, jak ogromną sympatię widzów zaskarbili sobie nasi bohaterowie – i jak trudno było wybrać tę osobę, która powinna pożegnać się z programem. Jedno jest pewne: choć tygodniowe eliminacje nie należały tym razem do najłatwiejszych, kolejne będą jeszcze trudniejsze – w końcu to w nich zostanie wyłoniona finałowa drużyna.

Oglądaj Big Brothera – został tylko tydzień!

Szósta edycja programu telewizyjnego Big Brother rozpoczęła się dokładnie 17 marca 2019 roku. Nasi bohaterowie są więc zamknięci w Domu Wielkiego Brata od 12 tygodni – bez kontaktu z bliskimi, dostępu do internetu i telefonów. Tak długa izolacja sprawiła, że w zasadzie każdy z nich, prędzej czy później, pokazał swoje prawdziwe oblicze. Teraz emocje sięgają zenitu – drobne sprzeczki pojawiają się raz po raz i coraz częściej przeobrażają się w poważniejsze konflikty. I to wszystko pod okiem ponad 60 kamer, którymi naszpikowany jest dom. Nic dziwnego, że to właśnie teraz losy mieszkańców Wielkiego Brata budzą najwięcej emocji, a w internecie wrze jak w ulu – od komentarzy dotyczących uczestników i spekulacji odnośnie do tego, kto wygra show.

Chcesz być na bieżąco z perypetiami swoich ulubieńców i obserwować ich drogę do wielkiego finału? Oglądaj Big Brothera codziennie na antenie TVN 7 lub online na stronie Player.pl. Znajdziesz tam wszystkie archiwalne odcinki oraz dostęp do relacji live, podczas której możesz przypatrywać się życiu w Domu Wielkiego Brata przez aż 16 godzin na dobę.

To już ostatnia chwila na to, by coś zmienić w układzie sił panującym w Domu. Głosuj na osoby, które nie zasługują na udział w finale – wszystko w Twoich rękach!

 

Słowa kluczowe: Big Brother, Wielki Brat, Iza Mączka, Łukasz Darłak; Dom Wielkiego brata, program telewizyjny big brother

Dodaj komentarz

Powiązane newsy