Big Brother #WIĘCEJ

Kto zamieszka w Domu Wielkiego Brata? Sprawdzamy uczestników!

wtorek, 5 marca 2019

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz walczą o wejście do domu Wielkiego Brata w nowej edycji "Big Brothera". Poznaj ich sylwetki - kim są? Co robią? Co spakują na 90 dni?

Kto tym razem weźmie udział w powracającym reality show TVN-u? Sprawdź, co wiadomo na temat nowych bohaterów Big Brothera!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- kogo zaproszono do reality show,
- jak przeprowadzane są castingi do Big Brothera,
- kiedy i gdzie obejrzeć nową edycję Big Brother reality show.

Agnieszka Raczyńska i Maciej Borowicz walczą o wejście do domu Wielkiego Brata w nowej edycji "Big Brothera". Poznaj ich sylwetki - kim są? Co robią? Co spakują na 90 dni?

To Widzowie decydują, kto będzie pierwszym uczestnikiem nowej edycji "Big Brothera"! Głosować można online na stronię https://decyduj.online/ lub wysyłając sms-a.

Głosowanie na pierwszego uczestnika

Głosowanie na pierwszego uczestnika

 

Chcesz lepiej poznać kandydatów?

 

Agnieszka ukończyła w Wielkiej Brytanii studia na kierunku Media, marketing i PR. Obecnie jest headhunterem w dużej korporacji.

Jaka jest Agnieszka?

Spontaniczna i pozytywna. Lubi kokietować, zawsze ma swoje zdanie i potrafi tupnąć nogą kiedy trzeba. Agnieszka lubi Wielka Brytanię i chciałaby aby Polska także byłą monarchią i miała swojego króla. Obecnie jest singielką i myśli o powrocie do Polski

Wciąż trwa głosowanie na pierwszego uczestnika programu "Big Brother". To Wy decydujecie, kto zamieszka w Domu Wielkiego Brata!

 

Maciej Borowicz ma 31 lat, pochodzi z Poznania. Jest DJ-em, event managerem i instruktorem fitnessu.

Maciej jest bardzo rodzinny. Silnie związany jest ze swoją siostrą i ojcem.Maciej ma też dziewczynę.

W środowisku klubowym Maciej znany jest jako DJ Matthew Clarck.

Jaki jest Maciej?

Przystojny, pewny siebie, świadomy swoich atutów. Zdobywa w życiu to na czym mu zależy. Jest bezpośredni, inteligentny i dowcipny. Uwielbia organizować imprezy, zwłaszcza gdy wszyscy świetnie się bawią. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki i sportu.


To Wy decydujecie, kto będzie pierwszym uczestnikiem najnowszej edycji "Big Brothera".

 

Kogo zaproszono do udziału w Big Brotherze?

Ponieważ program budzi wielkie emocje, a uczestnicy pierwszej edycji zyskali swoje pięć minut sławy, stacja postanowiła zaprosić do udziału znane osobistości ze świata show-biznesu i osoby znane z tego, że są… znane.

Do tej pory kilka osób potwierdziło otrzymanie zaproszenia do udziału w castingach do Big Brother Polska. Znalazły się wśród nich takie persony jak Olfaktoria, popularna youtuberka promująca znane marki modowe i kosmetyczne, która wzbudziła kontrowersje swoimi wypowiedziami na temat idealnego mężczyzny.

Oprócz niej zaproszenie dostała Rafalala, transpłciowa kobieta, która znana jest ze swoich skandali w środowisku LGBT. Równie głośno zrobiło się wokół Marty Linkiewicz, która kreuje się na osobę wyjątkowo wulgarną.

Jak wyglądają castingi do programu? Zobacz, co trzeba zrobić, by dostać się do Domu Wielkiego Brata!

TVN podał szczegółowe informacje na temat castingów. Wiadomo, że szukają osób charakterystycznych, które zostaną poddane wielu testom, zanim trafią do programu.

Stacja szuka osób gotowych pokazać światu swoją ciekawą osobowość. Zgłosić do programu może się każdy, kto ukończył 18 lat i przejdzie kilka etapów rekrutacji. Przede wszystkim musi dostarczyć do organizatorów Big Brothera komplet swoich zdjęć oraz filmików, na których zaprezentuje swoją osobowość – bez filtrów, muzyki i innych modyfikacji.

Do kolejnego etapu dostanie się tylko część osób wyselekcjonowanych ze wszystkich zgłoszeń. Nie znamy ostatecznego składu programu, ale z pewnością będą to bardzo charakterystyczne osobowości, które będą miały szanse powtórzyć sukces Manueli Michalak, Gulczasa czy Janusza, zwycięzcy pierwszej edycji.

Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać Big Brother Polska!

Program Big Brother rozpoczyna się 17 marca, a emitowany będzie zarówno na TVN7, jak i TVN, a także online – za pośrednictwem platformy streamingowej Player.pl.

Odcinki będą pojawiać się co najmniej raz dziennie o godzinie 20 na kanale TVN7. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 23:30 pojawią się dodatkowe materiały w formie talk-show prowadzonego na żywo z gośćmi programu oraz uczestnikami Big Brothera.

W niedzielę, przed odcinkiem eliminacyjnym, na antenie TVN pojawi się podsumowanie tygodnia. Będzie to ostatnia chwila, by zagłosować na swoich faworytów i uchronić ich przed opuszczeniem Domu Wielkiego Brata.

Możesz również obejrzeć archiwalne odcinki Big Brothera na Player.pl, a także oglądać uczestników bez przerwy na live streamie z Domu Wielkiego Brata.

Dodaj komentarz

Powiązane newsy