Big Brother #WIĘCEJ

Przepych i luksus! Wiemy, jak będzie wyglądał nowy Dom Wielkiego Brata!

wtorek, 5 marca 2019

Big Brother
Big Brother

W pierwszej edycji programu uczestników umieszczono w specjalnie przygotowanej willi-studiu w Sękocinie, w której z dala od reszty świata przeżywali największą przygodę życia. Jak będzie wyglądał Dom Wielkiego Brata w powracającym po wielu latach Big Brotherze?

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- gdzie zamieszkają uczestnicy Big Brothera,
- jak usprawniono produkcję reality show,
- kiedy i gdzie obejrzeć nową edycję programu Big Brother Polska.

 

Gdzie będą mieszkać uczestnicy nowego Big Brothera?

Tym razem uczestnicy reality show zostaną ulokowani w prawdziwym domu. Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska, potwierdził, że producenci chcą stworzyć uczestnikom warunki możliwie najbardziej zbliżone do naturalnych – wszystko po to, by mogli być w pełni sobą. Jest to powód, dla którego zrezygnowali ze specjalnie przygotowanego studia i zapewnią bohaterom programu bardziej komfortowe warunki.

Do Domu Wielkiego Brata trafi 15 uczestników, co sprawia, że musi się on wyróżniać sporym metrażem. Dodatkowo musi mieć miejsce na słynny pokój zwierzeń, w którym uczestnicy nominują się do opuszczenia programu, oraz sporą przestrzeń do wykonywania zadań, jakie przyjdzie im wykonać w trakcie trwania Big Brothera.

Big Brother stawia na nowoczesne technologie!

Kamery w Domu Wielkiego Brata nieustannie będą śledzić poczynania uczestników programu. Ciężko zrealizować materiał telewizyjny w zamkniętych, małych pomieszczeniach, a do tego przy piętnastu uczestnikach i kilkuosobowej załodze kamerzystów i oświetleniowców. Z tego powodu stacja TVN postanowiła unowocześnić formułę reality show i wprowadzić do domu uczestników 66 nowoczesnych kamer, które będą automatycznie sterowane przez sieć Wi-Fi.

Kamery zostały wkomponowane w wystrój wnętrza, dzięki czemu w środku będzie bardziej naturalnie, a uczestnicy będą czuli się bardziej komfortowo. Jednocześnie da to telewidzom możliwość podglądania mieszkańców Domu Wielkiego Brata z różnych, niedostępnych dla standardowych rozmiarów kamery perspektyw.

Kiedy i gdzie oglądać program Big Brother Polska?

Nowoczesne technologie pozwolą nam nie tylko obserwować bohaterów Big Brothera za pomocą 66 kamer, ale również w wyjątkowo wygodny sposób. Program będzie emitowany na kanałach TVN7 i TVN oraz całodobowo za pomocą platformy VOD. Na Player.pl będzie dostępny 24-godzinny live stream z Domu Wielkiego Brata.

Oprócz relacji online program zobaczymy 7 razy w tygodniu o godzinie 20 na kanale TVN7, a także w każdą niedzielę na TVN o godzinie 18, gdzie odbędzie się podsumowanie całego tygodnia. W każdą niedzielę dowiemy się też, kto opuści Dom Wielkiego Brata.

 

Dodatkowo od poniedziałku do czwartku po 23:00 na TVN7 pojawi się talk-show, w którym zaproszeni goście oraz uczestnicy programu podzielą się dodatkowymi informacjami.

 

Dodaj komentarz

Powiązane newsy