Big Brother #NAJ

Natalia opuszcza Dom Wielkiego Brata

niedziela, 27 października 2019

Głosami widzów Dom Wielkiego Brata opuszcza Natalia Dawidowska.

Głosami widzów Dom Wielkiego Brata opuszcza Natalia Dawidowska.

Natalia Dawidowska odpada z programu Big Brother

W tym tygodniu do opuszczenia Domu Wielkiego Brata nominowani byli: Kamil, Natalia, Martyna oraz Vasilis. I to właśnie dla Natalii skończyła się przygoda z programem Big Brother. Po ponad sześciu tygodniach pobytu w Domu Wielkiego Brata uczestniczka musi odejść. To była Wasza decyzja. Jak na nią zareagowała Natalia?

Widzowie zapamiętają ją jako szczerą i pełną dystansu do siebie osobę. Ostatnio wokół Natana było spore zamieszanie.  To wszystko za sprawą skomplikowanej relacji, która połączyła ją z nową uczestniczką - Natalią.

Głosami widzów Dom Wielkiego Brata opuszcza Natalia Dawidowska. Zobaczcie, co powiedziała od razu po wyjściu.

Natalia opuściła Dom Wielkiego Brata. Zobaczcie, co powiedziała Gabi Drzewieckiej!

Natalia odpada po pełnym emocji tygodniu tematycznym - Dziki Zachód

To był tydzień pełen emocji! Dom Wielkiego Brata zamienił się w Dziki Zachód. Kamil został Szeryfem, a Dawid wodzem Indian. Przez cały tydzień te dwa obozy walczyły przeciwko sobie.

Pewnej nocy doszło do sytuacji, która już na zawsze zapisze się w historii programu... Pod osłoną nocy Kamil Lemieszewski postanowił ukraść konie, które przegrał z Dawidem w wyścigu. Indianie to zauważyli i chcieli je odbić. Wtedy doszło do kłótni, a w efekcie... szarpaniny Vasyla i Kamila. I to bardzo prawdziwej! Wielki Brat musiał rozdzielić uczestników i zdecydował, że wyciągnie wobec nich konsekwencje!

Decyzją Wielkiego Brata panowie zostali zamknięci w Sekretnym Pokoju, a Internauci mogli zadecydować, który z chłopaków najbardziej zasłużył na karę. Najwięcej Waszych głosów dostał Dawid Łojewski i to on otrzymał automatyczną nominację. Dawid przyznał, że przerosła go cała sytuacja. Nie mógł się pogodzić, że do niedzieli zostanie sam w Sekretnym Pokoju. Zdecydował, że chce dobrowolnie opuścić Dom Wielkiego Brata.

Grupa bardzo przeżyła odejście Dawida, a dyskusje na temat jego decyzji ciągnęły się przez kilka dni.

Chcesz wiedzieć, co dzieje się w Domu? Włącz live stream w Player.pl!

Zobacz też:

Natalia została... kurtyzaną! Czy uda jej się przeprowadzić owocne negocjacje z szeryfem? Czy może jednak wybierze bunt?

Dodaj komentarz