Big Brother #TAKBYŁO

Jak wygląda i co robi dziś Manuela Michalak?

wtorek, 26 lutego 2019

Manela Michalak
Manela Michalak

Wiernie śledziłeś losy uczestników Big Brothera 1? Z pewnością pamiętasz więc finałową trójkę, do której zaliczała się Manuela Michalak – dziś Jabłońska. Co słychać u sympatycznej blondynki, która zarażała optymizmem zarówno współuczestników, jak i widzów przed telewizorami? Zobacz, co robi Manuela z Big Brothera prawie 20 lat po zakończeniu programu!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czym Manuela zdobyła sympatię widzów programu telewizyjnego Big Brother
- czym uczestniczka Big Brothera zajmuje się dziś,
- kiedy obejrzysz nową serię Big Brother Polska.


Manuela Michalak – dowiedz się, za co pokochali ją koledzy i telewidzowie

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że Manuela była jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek Big Brothera, a tym, co odróżniało ją od innych, był jej charakterystyczny śmiech. Koledzy śmiali się z tego, że znalezienie jej w domu nie stanowiło najmniejszej trudności – wystarczyło tylko nasłuchiwać, skąd dobiega jej głośny chichot, który nigdy nie ustawał. Momenty, w których Manuela zachowywała się cicho, można było policzyć na palcach jednej ręki.

To właśnie „ten śmiech” i sympatyczne, optymistyczne nastawienie do życia zaskarbiło sympatię kolegów – dlatego też tylko raz nominowano ją do opuszczenia programu. Przyjazne usposobienie Manueli Michalak zauroczyło także telewidzów, co w efekcie zaowocowało drugim miejscem w wielkim finale.

Czym obecnie zajmuje się gwiazda pierwszej edycji Big Brother Polska?

Pierwszą rzeczą, która zmieniła się u najbardziej roześmianej uczestniczki po zakończeniu przygody z Big Brother TV reality show, jest… jej nazwisko. Niedługo po wyjściu z Domu Wielkiego Brata wyszła bowiem za mąż i dziś nazywa się Manuela Jabłońska.

 

CZY WIESZ, ŻE…

Choć Manuela wyszła za mąż i zmieniła nazwisko, w mediach wciąż posługuje się swoim panieńskim nazwiskiem – w końcu tak zapamiętali ją widzowie Big Brothera i na tym opiera się jej popularność.

 

Manuela dość intensywnie korzystała ze sławy i rozpoznawalności, które dał jej udział w programie telewizyjnym Big Brother. Na dużym ekranie pojawiła się dwa razy: w filmach „Gulczas, a jak myślisz...” (2001) oraz „Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja” (2002). Nie stroniła również od mniejszego kalibru – przez trzy lata współprowadziła program „Maraton uśmiechu” na antenie TVN. Trzeba przyznać, że jej głośny i serdeczny śmiech czynił ją wręcz idealną kandydatką do tej roli!

Czym teraz zajmuje się Manuela Michalak? Prowadzi własny salon fryzjerski Estillo de Manuela w Luboniu pod Poznaniem oraz pracuje jako dyrektor generalna firmy dystrybuującej włosy do przedłużania. Czasem pojawia się jednak na celebryckich imprezach – wciąż odcinając kupony po Big Brotherze, który skończył się niemalże 20 lat temu.

Czy komuś uda się powtórzyć sukces Manueli? Zobacz, kiedy startuje nowa seria Big Brother reality show!

Jeśli słyszałeś już pogłoski o wielkim powrocie telewizyjnego hitu sprzed prawie 20 lat, śpieszymy z potwierdzeniem: Big Brother wraca do polskiej telewizji, a my będziemy mogli znów podglądać uczestników zamkniętych w willi naszpikowanej kamerami i mikrofonami.

Czy wiadomo już coś o tym, kto weźmie udział w programie? Castingi wciąż trwają i choć kilkoro internetowych celebrytów nadmieniło, że dostało propozycję uczestniczenia w nim, nic nie jest jeszcze pewne. Znana jest jednak prowadząca Big Brothera – zostanie nią Agnieszka Woźniak-Starak, czyli prezenterka znana już z takich formatów jak Azja Express czy dzień Dobry TVN.

Choć forma programu pozostaje dokładnie taka, jak zapamiętali ją widzowie, zmienia się stacja, na której będzie można go obejrzeć – tym razem zmagania uczestników będą emitowane na antenie TVN 7. Pierwszy odcinek zobaczymy w niedzielę 17 marca, a kolejne będą się pojawiać codziennie przez 90 dni. Od poniedziałku do piątku o 20:00 emitowane będzie podsumowanie najlepszych momentów dnia w Domu Wielkiego Brata. W niedziele będą prezentowane wyniki głosowania – wtedy też jeden z uczestników Big Brothera będzie musiał się spakować i powrócić do życia sprzed programu oraz ogłaszane nominacje do opuszczenia show oraz.

Odliczanie do 17 marca już trwa. Oglądaj z nami nową edycję Big Brother Polska i głosuj na swoich ulubieńców – możesz to robić online lub SMS-em!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy