Big Brother #WIĘCEJ

Jakie atrakcje czekają uczestników Big Brothera 2019?

poniedziałek, 11 marca 2019

Big Brother
Big Brother

Czy wiesz, że już 17 marca nowi uczestnicy zamieszkają w Domu Wielkiego Brata pod okiem kamer, próbując powtórzyć sukces legendarnego programu sprzed lat? Twórcy programu zaplanowali szereg atrakcji – zarówno dla nich, jak i dla telewidzów. Zobacz, co już wiadomo o przebiegu 6. edycji Big Brothera!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- w jaki sposób możesz wpływać na zmagania uczestników Big Brothera,
- gdzie będzie można oglądać Big Brothera online,
- kiedy startuje 6. edycja Big Brothera.

 

Program telewizyjny Big Brother 2019 – sprawdź, jak wpłynąć na życie uczestników show

Jeśli oglądałeś pierwsze edycje Big Brother reality show, z pewnością pamiętasz, że największe emocje wśród uczestników budziły wyzwania stawiane przez Wielkiego Brata. Najpewniej dlatego, że nie zawsze należały do przyjemnych. Okazuje się, że w nowej serii będziesz mieć wpływ na to, jakie atrakcje czekają mieszkańców domu przy kolejnym zadaniu. Jak to możliwe? Na oficjalnej stronie programu dostępny będzie formularz do głosowania na kolejne wyzwania. Wystarczy tylko zaznaczyć, a być może właśnie Twój pomysł wygra i będziesz mógł go obserwować na ekranie. Z pewnością docenisz to, że teraz będziesz mógł jeszcze bardziej ingerować w życie Domu Wielkiego Brata!

Big Brother transmisja live – dowiedz się, gdzie oglądać BB online

W nowej edycji nie zabraknie nowinki technologicznej w postaci streamingu na żywo prosto z Domu Wielkiego Brata. Dzięki temu będzie można podglądać uczestników Big Brothera przez cały czas – o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy tylko wejść na Player.pl i kliknąć!

Trzeba przyznać, że ta zmiana nieco podnosi poprzeczkę nowym mieszkańcom domu. Teraz będą musieli pogodzić się z tym, że widzowie przed ekranami mogą ich oglądać przez cały czas – bez montażu i obróbki. A to z kolei oznacza zupełny brak prywatności, co będzie stanowić ogromną presję. Już niedługo przekonamy się, jak zniosą to nowi uczestnicy!

Zobacz, jak zmieniają się ludzie odcięci od świata i internetu.

WARTO WIEDZIEĆ

Zaglądając na Player.pl, znajdziesz tam też archiwalne odcinki programu telewizyjnego Big Brother 2019. Możesz więc zawsze wrócić do najlepszych momentów z poprzednich dni.

 

Zobacz, od kiedy możesz oglądać zmagania uczestników Big Brothera

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nowy Big Brother startuje niedługo, a dokładnie 17 marca. Zmagania uczestników będzie można oglądać codziennie o 20:00 na antenie TVN7. W środy będą ogłaszane nominacje do opuszczenia show, a w niedziele wyniki głosowania telewidzów. Wtedy też jeden z uczestników Big Brothera opuści Dom Wielkiego Brata.

Swoje głosy możesz oddawać na dwa sposoby: wysyłając SMS-y lub poprzez formularz na oficjalnej stronie reality show – tam też znajdziesz więcej informacji o uczestnikach i samym programie, jak również będziesz mógł zagłosować na kolejne zadania.

To już niedługo! Śledź stronę bigbrother.tvn.pl, by być na bieżąco ze wszystkimi newsami, a 17 marca o 20:00 włącz TVN7 i oglądaj z nami pierwszą relację z Domu Wielkiego Brata!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy