Big Brother #TAKBYŁO

Jakie tajemnice skrywał Dom Wielkiego Brata w Sękocinie?

wtorek, 26 lutego 2019

"Big Brother", I edycja
"Big Brother", I edycja

Big Brother reality show wzbudzał wielkie emocje, jeszcze zanim zaczęła się pierwsza edycja programu. Jak naprawdę wyglądało życie osób mieszkających w willi? Czy uczestnicy naprawdę nie mieli kontaktu ze światem zewnętrznym? Sprawdź, jaki był Dom Wielkiego Brata w rzeczywistości!

 

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- gdzie znajdował się Dom Wielkiego Brata,
- czy Big Brother naprawdę odciął uczestników od świata zewnętrznego,
- czy uczestnicy Big Brothera łamali regulamin,
- co musisz wiedzieć o nowej edycji Big Brothera.

 

Dom Wielkiego Brata – poznaj szczegóły o willi w Sękocinie!

Dom Wielkiego Brata jako budynek nigdy nie wzbudzał aż tak wielkich emocji, jak uczestnicy w nim mieszkający oraz otaczające ich skandale. W umysłach telewidzów istniał zawsze jako miejsce – dom, choć odseparowany od całego świata, podobny do każdego innego. W rzeczywistości willa zamieszkiwana przez uczestników Big Brothera znajdowała się w Sękocinie pod Warszawą na ulicy Staropolskiej 6. Zaraz obok, na ulicy Staropolskiej 11, znajdowało się studio, a na Staropolskiej 11A – reżyserka. Wszystko pośrodku willowej miejscowości nieopodal Warszawy.

Sprawdź, czy uczestnicy Big Brothera mieli kontakt ze światem zewnętrznym

Budynek został otoczony wysokim, kilkumetrowym płotem, aby nikt nie mógł zajrzeć do środka ani też z środka wyjrzeć na zewnątrz. Czy uczestnicy Big Brothera rzeczywiście nie mieli kontaktu ze światem zewnętrznym? Tego możemy być już pewni! Na antenie stacji TVN, w programie Dzień Dobry TVN, został przeprowadzony wywiad z uczestnikami pierwszej edycji, z którego dowiedzieliśmy się, że naprawdę nie mieli oni pojęcia o tym wszystkim, co się działo poza murami Domu Wielkiego Brata. Manuela Michalak zaznaczyła, że w czasie trwania programu całą ekipą zastanawiali się, czy ktoś ich właściwie ogląda. Nikt nie spodziewał się, że format Big Brother Polska zyskał taką popularność, a ludzie we wszystkich województwach co wieczór siadają przed telewizorami, by dowiedzieć się, co słychać u ich ulubieńców.

Piotr Gulczyński, czyli sympatyczny Gulczas, opowiadał natomiast o tym, jakim zdziwieniem dla uczestników było ujrzenie pewnego dnia pracowników technicznych na dachu domu, czy też ujrzenie w lustrze weneckim odbicia Kayah, która była gościem programu.

Dowiedz się, czy mieszkańcy Domu Wielkiego Brata łamali regulamin!

Wejście do Domu Wielkiego Brata było zupełnie nowym przeżyciem dla każdego uczestnika. Często zdarzało im się łamać regulamin – celowo lub przypadkiem. Już w tzw. dniu zero, gdy w willi zamieszkała tylko Małgorzata Maier z Sebastianem Florkiem, ten drugi wniósł do domu zegarek na nadgarstku, nie zdając sobie sprawy z naruszenia zasad. Wielki Brat potraktował go jednak łagodnie, jedynie upominając uczestnika. Małgosia natomiast próbowała przyjść do domu z dwiema walizkami, podczas gdy możliwe było wniesienie tylko jednego bagażu.

W późniejszym czasie trwania programu niejednokrotnie zdarzało się, że uczestnicy Big Brothera rozmawiali ze sobą o nominacjach, co było kategorycznie zabronione w regulaminie. Zazwyczaj jednak były to rozmowy pół żartem, pół serio, aż do momentu, gdy Sebastian Florek tuż przed opuszczeniem Domu Wielkiego Brata powiedział Piotrowi Lato, że oddał na niego głos, i vice versa. Skutkiem tego Picia został dyscyplinarnie wyrzucony z programu.

 

CZY WIESZ, ŻE...

Podobno mieszkańcy Domu Wielkiego Brata posiadali tajemniczy system porozumiewania się ze sobą. Piotr Gulczyński zdradził to w swojej książce, którą wydał zaraz po wyjściu z Domu Wielkiego Brata: „Tajemnice domu w Sękocinie”.

 

Kiedy rusza nowa edycja Big Brothera? Sprawdź, gdzie oglądać program!

17 marca startuje emisja nowej edycji programu – losy uczestników Big Brother reality show będzie można śledzić 7 dni w tygodniu na antenie TVN 7. Codziennie o 20:00 będzie miało miejsce podsumowanie dnia (w niedzielę będziemy świadkami ogłoszenia wyników głosowania i eliminacji jednego z mieszkańców Domu Wielkiego Brata oraz kolejnych nominacji). Co więcej, od poniedziałku do czwartku o 23:00 będzie miało miejsce talk-show z gośćmi oraz transmisja live z willi. Na antenie TVN, raz w tygodniu – w niedzielę o 18:00, można będzie oglądać podsumowanie tygodnia.

Jeśli chcesz decydować o losach uczestników Big Brother TV reality show – nie tylko o ich eliminacji, ale i wykonywanych przez nich zadaniach – możesz brać udział w głosowaniach SMS oraz bezpłatnie online na oficjalnej stronie programu. Program telewizyjny Big Brother będzie dostępny cały czas w Player.pl wraz z archiwalnymi odcinkami. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Powiązane newsy